• Informacje na temat:

  nowe perfumy

Artykuły na temat: nowe perfumy
 • Moda na sukces

  Nick ma wątpliwości, czy słusznie postąpił, odmawiając Taylor pomocy w odzyskaniu opieki nad Jackiem. Donna, Felicja i Thorne testują nowe perfumy, kiedy...

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mieli problem. Co dalej z biznesem?

  Czarne chmury zgromadziły się nad małżonkami. Nieudane przedsięwzięcie męża od wielu tygodni spędzało Małgorzacie Rozenek-Majdan (40 l.?) sen z powiek. Teraz ona jest główną żywicielką rodziny, choć zapewne nie tak to sobie wyobrażała. Na szczęście starania Radosława Majdana (46 l.) przyniosły efekt. Pojawiły się nowe możliwości zarobku i para z radością może świętować.

 • Johnny Depp twarzą Diora

  Johnny Depp został nową twarzą zapachu Diora. Aktor po raz pierwszy zdecydował się wspierać swoim wizerunkiem kampanię reklamową perfum.

 • "rodzinka.pl": Serce Tomka skradnie była dziewczyna... Kuby!

  O nowej sympatii Tomka Boskiego (Maciej Musiał) – uroczej blondynce Edycie (Vanessa Aleksander) – nieoczekiwanie bardzo dużo będzie miał do powiedzenia... Kuba (Adam Zdrójkowski). Okaże się, że także z nią randkował!

 • Anja Rubik: Ludzie słuchają, co mówię

  Jej obecność w "Project Runway" nie tylko podnosi rangę show, ale też ma ogromne znaczenie dla uczestników. Dla nich właśnie zdecydowała się na 2. edycję.

 • "Na Wspólnej": Michał zostanie ojcem?

  Jarek i Eliza rozpoczynają nowe - osobne - życie? Jarka zaczepia koleżanka z uczelni, Asia. Zalotnie namawia go na wolontariat i daje mu swój numer telefonu... Tymczasem Elizę odwiedza Łukasz(...)!  Michał wręcza Kindze jej ulubione perfumy. Brzozowski obiecuje ukochanej, że dzisiaj powie Julii prawdę o nich... Jednak, kiedy Michał próbuje rozmówić się z kochanką, ta oznajmia, że... jest...

 • Isabella Rossellini: Perfumy to przyjemność

  Amerykańska gwiazda Isabella Rossellini ("Blue Velvet", "Dzikość serca", "Wieczna miłość" ) przyjechała kilka dni temu do Polski, aby promować swoją nową linię kosmetyczną ISAbella. Aktorka wzięła m.in. udział w wernisażu wystawy słuchaczy Studia Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Podczas udzielania wywiadów podkreślała, że perfumy to dla niej "po prostu przyjemność".

 • Jedenasta godzina

  ...sprawca dopuścił się zbrodni pod wpływem jakiejś toksyny, która stała się bodźcem jego irracjonalnego zachowania. W końcu biofizyk odkrywa, że morderczy instynkt wywołują nowe, nasycone feromonami perfumy. Dostęp do nich miała grupa wybranych osób. Agenci muszą ustalić ich tożsamość i zlokalizować fabrykę produkującą te substancje zapachowe.

 • B. Spears i J. Lo: Wojna na perfumy

  Pomiędzy Britney Spears i Jennifer Lopez szykuje się dość interesująca rywalizacja. Popularne amerykańskie piosenkarki na wrzesień 2005 roku zaplanowały bowiem premiery nowych perfum, sygnowanych ich własnymi nazwiskami. Ciekawe, która wokalistka wyjdzie zwycięsko z tej bitwy na zapachy?

Zdjęcia na temat: nowe perfumy
Wideo na temat: nowe perfumy
 • Halle Berry w Polsce

  Halle Berry pojawiła się w Polsce w piątek, 1 października. Aktorka promuje swoje nowe perfumy Reveal.

 • Największe marzenie Kylie Minogue

  Piosenkarka promuje w Sydney swoje nowe perfumy, które właśnie trafiają na rynek. Zaprojektowanie zapachu to jej "dziewczęce marzenie, które właśnie się spełniło" - twierdzi. Artystka śpiewa także piosenkę ze swoją 12-letnią australijską fanką.