• Informacje na temat:

  nowe portrety

Artykuły na temat: nowe portrety
 • "Prokurator", "Orzeł" i "Krew z krwi 2" - oto nowe seriale TVP 2!

  ...obsady drugiej serii - mówi Jerzy Kapuściński. Termin rozpoczęcia zdjęć nie jest jeszcze znany. Gotowa jest również większość scenariusz odcinków nowego serialu "Prokurator". Ich autorami są Zygmunt(...) zniknie definitywnie z anteny: - "Czas honoru" nie wyczerpał tematu II wojny. "Portrety wojenne", które pokazujemy we wtorki są niesamowitymi biografiami i jest to materiał do wykorzystania - mówi...

 • Wystawa zdjęć Marilyn Monroe w Hali Stulecia

  Ponad 50 fotografii przedstawiających Marilyn Monroe autorstwa Miltona H. Greene'a będzie można zobaczyć w lipcu na wystawie we wrocławskiej Hali Stulecia. Kolekcję 3 tys. zdjęć w zeszłym roku na aukcji kupiło miasto Wrocław.

 • "Aktorki. Odkrycia": Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

  Na książkę "Aktorki. Odkrycia" składa się 18 wywiadów. To kolejna pozycja, po świetnie przyjętych przez czytelników tytułach "Aktorki. Spotkania" (2012) i "Aktorki. Portrety" (2015). Grażyna Błęcka(...)', o których mowa w tytule, mają szerokie znaczenie. Po pierwsze, są to odkrycia w sensie pokolenia, które w poprzednich tomach - Spotkania i Portrety - nie było reprezentowane przez najmłodsze pokolenie...

 • "Rolnik szuka żony": Znamy wygląd uczestniczki show!

  Prowadząca program "Rolnik szuka żony", Marta Manowska, ujawniła w programie "Świat się kręci", że wśród uczestników drugiej edycji show znajdzie się kobieta. Wiemy już, że ma na imie Ania, posiada bardzo długie włosy oraz obdarzona jest widocznym, ciepłym uśmiechem. "Jest ładną i silną kobietą" - mówi Manowska.

 • Gwiazda "Jeziora marzeń" w nowym serialu

  ...spodziewać się zatem, że w "The Affair" także zobaczymy złożone portrety psychologiczne. Dodatkowym atutem serialu ma być przedstawienie wydarzeń oddzielnie z dwóch różnych perspektyw - męskiej...

 • "Sputnik nad Polską": Przyznano nagrody

  "Jak mam na imię", wyreżyserowaną przez Niginę Sajfułłajewą historię o kobietach, uhonorowano Grand Prix 8. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską". Wśród laureatów są też twórcy filmów "Dureń", "Gwiazda", "Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna".

 • Beata Tyszkiewicz i jej zawiła historia rodzinna. Były mąż to jednocześnie ojciec i teść jej córki

  ..., kiedy sytuacja zdrowotna aktorki jest stabilna, Wiktoria zapowiedziała już mamie, że w połowie października musi do niej przyjechać. To ważny czas dla córki Beaty, bo przed nią nowe wyzwanie zawodowe. - Wiki przygotowuje się do kolejnego etapu swojej wystawy. Będzie to kontynuacja poprzedniej, która przedstawiała 24 portrety kobiet po usunięciu piersi. Wernisaż był w Lozannie, zdjęcia prezentowano...

 • Nowe zdjęcia Harry'ego Pottera

  Nowe fotosy z filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny" zostały opublikowane w najnowszej edycji magazynu "Vanity Fair". Autorką zdjęć jest słynna fotografik Annie Leibovitz. Wśród zdjąć są między innymi obrazy głównego bohatera, a także portrety pozostałych uczniów Hogwartu. Kilka fotosów przedstawia ekipę pracującą nad niecierpliwie oczekiwanym filmem.

 • "Krew z krwi 2": Nowości serialowe na wiosnę 2015

  Produkcja nowego serialu to ryzyko. Trzeba zaangażować ogromne środki, bez gwarancji, że nowość spodoba się widzom. Dwójka podejmie to wyzwanie.

 • Fotograf Bryan Adams

  Bryan Adams ma zamiar ukazać wkrótce swe zupełnie nowe oblicze. Kanadyjski muzyk i wokalista przygotowuje właśnie album zawierający jego prace fotograficzne. Są wśród nich portrety słynnych osobistości świata filmu i muzyki.