• Informacje na temat:

  nowe reguły

Artykuły na temat: nowe reguły
 • Kasiak mu odmawia, wręcza wierzycielowi swoje nowe buty. Rano matka Roberta żali się proboszczowi na syna, z którym od wczoraj nie ma żadnego kontaktu. Tymczasem Możejko otrzymuje wezwanie do kawiarni...

 • "Ostatni klaps" : Marna sztuka i mierna pornografia

  Tytuł najnowszej produkcji Gerwazego Reguły odsyła do filmowego planu. I faktycznie, większa część akcji rozgrywa się w czasie, kiedy Sławoj Maria Hałaburda, milczący od lat twórca kina wysoce intelektualnego, kręci filozoficzną adaptację "Pani Walewskiej" Wacława Gąsiorowskiego.

 • ..., wciąż się przyjaźni. Sen z powiek spędzała również pani Annie myśl, czy dobrze zrobiła, przyjmując główną rolę w nowej telenoweli TVP "Leśniczówka", mającej wiosną przyszłego roku trafić na antenę. Aktorka nie ukrywa, że nie przepada za serialami. Dostaje wiele zaproszeń od twórców tego typu produkcji, uważnie czyta scenariusze i... odrzuca oferty. - Z reguły odmawiam udziału w serialach, bo...

 • Nowa wersja jednego z najlepszych horrorów wszech czasów

  29 maja na ekrany polskich kin wchodzi nowa wersja filmu "Duch" zatytułowana "Poltergeist". Jej producentem jest uznany twórca Sam Raimi ("Martwe zło", "Klątwa", seria "Spider-Man").

 • "Świat się kręci" z nową porą emisji! Młynarska: Pozostawiam to bez komentarza

  ..."Dobra zmiana" w TVP trwa w najlepsze! Jacek Kurski zrobił czystki wśród dziennikarzy. Pozbył się tych, którzy według niego nie pasowali do nowej wizji publicznej telewizji. Za to osoby, które wiedziały, jak się zachować, dostały nowe posady, a ich kariery rozwijają się w najlepsze. Mamy tu na myśli m.in. Annę Popek (47 l.), która nie może narzekać na brak pracy, odkąd posadę prezesa TVP objął...

 • "Ostatni klaps": Pujszo reżyserem, "Frytka" gwiazdą

  Pojawił się premierowy zwiastun komedii "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. Obraz, w którym na ekranie zobaczymy Mariusza Pujszo, Maję Frykowską i Marka Włodarczyka, trafi do kin 17 kwietnia.

 • "Reguły gry": Serialowe perypetie z gwiazdami

  Paweł Wilczak znowu singlem... Julia Kamińska się zaręczyła... Maciej Zakościelny zmienia zawód... Jan Jankowski pragnie dziecka... Katarzyna Kwiatkowska wyszła za mąż... To nie tytuły nowych plotkarskich rewelacji, tylko atrakcje, które czekają na widzów nowego serialu "Reguły gry".

 • "Ostatni klaps": Ekranowy powrót "Frytki"

  17 kwietnia na ekrany polskich kin trafi komedia "Ostatni klaps" w reżyserii Gerwazego Reguły. W rolach głównych: Mariusz Pujszo, Maja Frykowska i Marek Włodarczyk. Film jest debiutem produkcyjno-dystrybucyjnym firmy Mushchelka.

 • "Lekarze": Co słychać w Copernicusie?

  Od marca "Lekarze" będą przyjmować widzów TVN w nowym terminie, w każdą niedzielę o godzinie 20.00! Nowa seria przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów. Między innymi za sprawą świeżo upieczonego ordynatora Michała Karkoszki (w tej roli Wojciech Mecwaldowski). Wprowadzi on nowe reguły i zwyczaje oraz postawi przed trudnymi zadaniami zgrany zespół chirurgów.

 • Open'er Festival 2015: D'Angelo po raz pierwszy w Polsce

  Historyczny koncert na Open'erze - D'Angelo and the Vanguard po raz pierwszy w Polsce. Nowe ogłoszenie uzupełnia nowojorski raper A$AP Rocky oraz Father John Misty, gwiazda legendarnej wytwórni Sub Pop.

Wideo na temat: nowe reguły
 • Klip promujący serial "Rubic...

  . /materiały prasowe "Bad Blood" trwa aż 53 minuty (z reguły poprzednie odcinki po trzy kwadranse), ponieważ poświęcono trochę czasu na przypomnienie najważniejszych wątków z poprzedniego sezonu. Zanim nastąpiła czołówka (kultowe już "Bad Things" Jace'a Everetta) zostaliśmy wprowadzeni od razu do nowej fabuły, która okazała się nie tak do końca nowa… Akcja trzeciego sezonu ma miejsce tuż po porwaniu

Dyskusje na temat: nowe reguły