• Informacje na temat:

  nowe rzesze

Artykuły na temat: nowe rzesze
 • "BrzydUla": Powstaną nowe odcinki popularnego serialu?

  ...domu mody Febo & Dobrzański, była jednym z największych telewizyjnych hitów 2008 i 2009 roku. Serial wzorowany na kolumbijskiej telenoweli zyskał rzesze fanów (finałowy odcinek przyciągnął przed(...) serialu). Dla wielu aktorek i aktorów, którzy przyjęli zaproszenie do udziału w polskiej wersji latynoskiej telenoweli, "BrzydUla" okazała się trampoliną do wielkiej kariery, a z odtwórców głównych ról...

 • Cezary Żak: Mamy wielką rzeszę fanów

  Fani serialu "Ranczo" odliczają dni do startu nowego sezonu w marcu. Cezary Żak zdradza, co wydarzy się w Wilkowyjach, czy zmaga się z demencją oraz czy pociąg do "wójtowania" ma we krwi.

 • Netflix: Poznaliśmy nową Anię z Zielonego Wzgórza

  ...bieżącego roku w Ontario. Seria powieści młodzieżowych o przygodach Ani Shirley zyskała rzesze fanów na całym świecie.

 • "Rolnik szuka żony": Nowa edycja

  Do udziału w drugiej serii programu "Rolnik szuka żony" zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu, a komu w ten nietypowy sposób udało się znaleźć swoją drugą połowę - okaże się już jesienią.

 • ..."Rolnik szuka żony" okazał się wielkim sukcesem Telewizji Publicznej. Zarówno pierwszy jak i drugi sezon oglądała ogromna rzesza widzów. Nic więc dziwnego, że produkcja zdecydowała o kontynuacji programu. Ruszyły zdjęcia do nowej edycji show, o czym poinformowała prowadząca Marta Manowska (31 l.). Na Instagramie można znaleźć fotki z planu! Pierwszy odcinek zaplanowany jest na okres świąt...

 • U2: Bono odwraca kota ogonem

  Rzesze poirytowanych użytkowników iTunes to nie problem dla wokalisty Bono z grupy U2.

 • "Blondynka": Joanna Moro nie chce grać w nowym rosyjskim serialu!

  Joanna Moro, czyli Sylwia Kubus z „Blondynki”, ma ogromne rzesze fanów w Rosji. Widzowie zza naszej wschodniej granicy pokochali ją za role w „Annie German” oraz „Taljance” i chcieliby oglądać w kolejnych wcieleniach. Aktorka niedawno dostała propozycję zagrania w kolejnej rosyjskiej megaprodukcji, ale... odrzuciła ją!

 • Julia Roberts w reklamie. Po włosku

  Włoscy spece od reklamy wiedzą kogo zapraszać do swoich spotów, by przyciągnąć rzesze nowych klientów. Kevin Costner, Antonio Banderas, a teraz Julia Roberts reklamują włoskie produkty... po włosku.

 • ...„Rolnik szuka żony 3” rusza pełną parą! TVP zaprezentowała dziesięcioro kandydatów do nowej edycji. Wśród nich jest Kasia (36 l.), która wzbudziła ogromne emocje. Internauci nie pozostawili na niej suchej nitki!

 • Recenzja LemON "Scarlett": LemON da się lubić

  Dotychczasowi fani będą zachwyceni, nowych długo nie trzeba będzie szukać. "Scarlett" wie, jak przypodobać się publiczności.

Zdjęcia na temat: nowe rzesze