• Informacje na temat:

  nowe spojrzenie

Artykuły na temat: nowe spojrzenie
Zdjęcia na temat: nowe spojrzenie
Wideo na temat: nowe spojrzenie
 • "Diagnoza": Co wydarzy sie w najnowszym sezonie?

  Pierwsze spojrzenie na postać tajemniczej bohaterki Danuty Stenki, Anna w niebezpieczeństwie i zagadka... kryminalna. Nowe odcinki "Diagnozy" zadebiutują na antenie od 4 września o 21:30.

 • "Van Helsing": Zwiastun nowego serialu

  Jesienią na ekrany trafi najnowsza odsłona sagi "Van Helsinga". Tym razem opowiedziana w zupełnie inny sposób. Fabuła serialu będzie osnuta wokół losów córki Van Helsinga, Vanessy. W niedalekiej przyszłości świat zostaje opanowany przez wampiry. Przywrócona do życia Vanessa staje się jedyną nadzieją ludzkości na pokonanie wrogów. - "Van Helsing" to nowe spojrzenie na historie o wampirach i zmiana

 • Zosia Zborowska jako Tomasz Niecik w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Narodziła się właśnie nowa gwiazda! Zosia Zborowska coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. I to nie tylko za sprawą znanych rodziców. Jej występ w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" może z niej zrobić wielką gwiazdę. Wystarczy spojrzeć na to, jak genialnie wcieliła się w Tomasza Niecika! Gwiazdor disco polo doczekał się doskonałego sobowtóra!

Dyskusje na temat: nowe spojrzenie
 • Re: "Czterej pancerni i pies": Na jaw wciąż wychodzą nowe tajemnice produkcji kultowego serialu

  wiedzy historycznej nie nabywa się z żadnego filmu fabularnego bo jest to subiektywne spojrzenie twórców .Od tego są książki kompetentnych autorów ( nie grafomanów ) , filmy dokumentalne oparte na świadkach , wykłady historyków z uznanym dorobkiem a najlepiej wszystko razem Trzeba pomyśleć i wyciągnąć własne wnioski .

 • Re: "Czterej pancerni i pies": Na jaw wciąż wychodzą nowe tajemnice produkcji kultowego serialu

  Wiedzy historycznej nie nabywa się z żadnego filmu fabularnego bo jest to subiektywne spojrzenie twórców .Od tego są książki kompetentnych autorów ( nie grafomanów ) , filmy dokumentalne oparte na świadkach , wykłady historyków z uznanym dorobkiem a najlepiej wszystko razem . Trzeba pomyśleć i wyciągnąć własne wnioski .Film może tylko zaintrygować tematem .

 • Re: "Na Wspólnej": Jesienią widzowie będą w szoku!

  Prognoza na kulturę światową premierę nic nowego w życiu codziennym no malarstwo piękno sztuka wybaczania nic się nie da w kulturze życia na codzień zmienić nienawidzę współcześnie sztuki plugastwo życia na codzień ...dziewica to nowe spojrzenie na życie dla przyszłego męża to jest to dla istoty reszta to świat upadku życia i rodzinny.. sztuka ...to nas zniszczyło ..

 • Re: Nowy serial, nowe gwiazdy!

  Czy Polska od seriali ma tylko Lebkowska? Przydaloby sie inne spojrzenie na wiele spraw, z pewnoscia sa i inni uzdolnieni tworcy, ktorym nie daje sie mozliwosci zaistnienia, telewizja powinna dacmm szanse , a nie monopol Lebkowskiej. Lublin piekne miasto tak poza tym i fotogeniczne.

 • Re: "Na Wspólnej": Jakub Wesołowski: Ślub tuż, tuż...

  Idealna Miłość i Harmonia Świata to przesłanie na Nowe Tysiąclecia !!!!czyli Po chłopsku powiem: nowe 10 przykazań Idealnej Miłości: 1. wybierz sobie cnotliwa niewiaste za żone 2. uzgodnij(...) niego 9. roznica pogladów to najpierw wysłuchaj najpierw co ma ona do powiedzenia potem ty powiedz jej, co chcesz zeby jak było i razem macie zrobic kompromis co daje wspólne spojrzenie w przyszły cel