• Informacje na temat:

  nowe wątki

Artykuły na temat: nowe wątki
 • "The Witcher": Płotka, nowe wątki i kilka nowych informacji!

  ...postaci, nowe aspekty oraz rozwinąć wątki, których widzowie nie znają?". Przypuszczamy (i mamy nadzieję), że chodzi tutaj między innymi o wątek Yennefer, który najprawdopodobniej zostanie rozszerzony...

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • "Barwy szczęścia": Nowe wątki i nowe postaci

  Styczeń w serialach zapowiada się arcyciekawie!

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

 • Nowe wątki w "Na Wspólnej"

  ...skrywa przez Nowakiem jakąś tajemnicę? O swoich traumatycznych wydarzeniach zacznie powoli zapominać Ola Zimińska. Wszystko za sprawą nowej, intrygującej znajomości z Klaudią Bracką (Julia Trembecka), która szybko przerodzi się w coś więcej niż tylko dziewczęcą przyjaźń. Czy wreszcie będzie to prawdziwe uczucie? Jak na informację o nowej miłości Oli zareagują jej bliscy? - Ta rola to dla mnie...

 • Aldona Orman: Nowa pani Lubicz?

  Wszystko wskazuje na to, że przypadkowe spotkanie serialowych singli Barbary i Pawła przerodzi się w coś poważnego... Aldona Orman będzie się jednak musiała zmierzyć nie tylko z nową rolą, ale także z pamięcią o postaci Krystyny.

 • Nowe gwiazdy, nowe wątki

  Warto nieść pomoc innym – nawet, gdy pozornie nie ma już nadziei... Wiedzą o tym bohaterowie drugiego sezonu serialu „Głęboka woda”.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Pierwsza miłość": Sensacyjne wątki Wekslera

  ..." - mój bohater, Karol Weksler, także elektryzuje i budzi niepokój. W nowej, powakacyjnej odsłonie będzie go więcej. Pojawią się wokół niego sensacyjne wątki, ale o szczegółach nie mówię, bo nie chciałbym...

 • Izabela Zwierzyńska wróciła do "Barw szczęścia"

  Po rocznej przerwie Izabela Zwierzyńska wróciła na plan serialu "Barwy szczęścia". Jak zapowiada, jej wątek będzie intrygujący, zdradziła też, co zmieniły w jej życiu rozpoczęte studia aktorskie.

Zdjęcia na temat: nowe wątki
Wideo na temat: nowe wątki
 • "Na Wspólnej": Nowe, ekscytujace wątki!

  Fanów i widzów serialu „Na Wspólnej” czeka wyjątkowa wiosna! Historie trzymające w napięciu do ostatniej chwili oraz mnóstwo emocji. Zuza i Kamil pozbawieni córki, awantura w rodzinie Zimińskich o związek Oli z kobietą, zdrada Smolnego oraz intryga Julii – to tylko niektóre z nich. Jak bohaterowie serialu odnajdą się na życiowych zakrętach? Czy miłość i prawda zawsze zwyciężą? Odpowiedzi od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 na antenie TVN!

 • "Na Wspólnej": Joanna Jabłczyńska o nowych wątkach w serialu

  Joanna Jabłczyńska wróciła do „Na Wspólnej” z przytupem. Co czeka bohaterkę w nowych odcinkach? Aktorka cieszy się z obecnego wątku Marty-mścicielki. - Bardzo mnie to cieszy, bo Marta była albo taką grzeczną, ułożoną dziewczyną, a później było dużo płaczu w jej życiu i takiego załamania, a tutaj dziewczyna pokazała, że ma pazur – mówi Joanna Jabłczyńska.

 • Monika Mazur o nowych wątkach w "Na sygnale"

  Monika Mazur, czyli serialowa Martyna, zdradziła nam, co dalej z jej bohaterką i niedoszłymi oświadczynami Piotra, kto nowy pojawi się w Leśnej Górze oraz jakie plany ma poza serialem!

Dyskusje na temat: nowe wątki