• Informacje na temat:

  nowe więzienie

Artykuły na temat: nowe więzienie
Zdjęcia na temat: nowe więzienie
Wideo na temat: nowe więzienie
 • "Pierwsza miłość": Kto pomoże Marysi w więzieniu?

  Do ekipy „Pierwszej miłości” dołącza nowa postać – recydywistka, Celina. W tej roli widzowie zobaczą Barbarę Lubos. Wbrew pierwszemu wrażeniu, Celina okaże się sympatyczną osobą, która postanowi pomóc Marysi odnaleźć się w więziennej codzienności. Pierwszą z podstawowych zasad, jaką postara się wpoić Domańskiej, jest całkowity zakaz „kablowania”. Nie ma donoszenia na współwięźniarki! „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • "Orange is the New Black": Sezon 6

  27 lipca w serwisie Netflix zadebiutuje najnowsza odsłona "Orange is the New Black". W szóstej serii bohaterki trafiają do więzienia o zaostrzonym rygorze. Jak poradzą sobie w nowej sytuacji? I gdzie jest Alex?

 • "Pierwsza miłość": "Wchodzisz w to?"

  Dorota spotyka się w więzieniu z ojcem. Okazuje się, że Jacek (Zbigniew Waleryś) wychodzi na wolność. Mężczyzna nie ma jednak gdzie się podziać. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

Dyskusje na temat: nowe więzienie
 • Re: Kultowe seriale: Emil Karewicz długo walczył o szczęście...

  Dzięki masonomilewakom z ich promowaniemdewiacji i niszczeniem seksualności! Jest robione wszystko by zrealizować plan satanistymasona, Alberta Pikea dotyczący wywołania trzech wojen światowych!. Przepowiednia realizuje się Francja płonie ! https://youtu.be/slfAoRiAQuU Tymczasem w Europie: Nowe Prawo: Więzienie za Krytykę Migracji - Analiza Komentator https://youtu.be/7zWqJDxSQvA Niemcy