• Informacje na temat:

  nowe wyzwania

Artykuły na temat: nowe wyzwania
 • Nowe wyzwania

  Ksiądz pod czujnym okiem Michałowej przygotowuje się do pracy w kurii. Jest zdenerwowany i obawia się, że nie podoła nowym obowiązkom. Tymczasem we dworku...

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • "M jak miłość": Nowe kłamstwa - i nowe wyzwania!

  Przede wszystkim, poznamy w końcu nowego bohatera: Kamila Starskiego (w tej roli: Radosław Krzyżowski). Biznesmen, sparaliżowany po wypadku, zatrudni Marię jako opiekunkę. Ale mecenas Janiszewska od(...). A Zduński od razu zadzwoni do Kingi i załatwi dziewczynie miejsce w bistro. Tymczasem Franek dostanie propozycję nowej, dobrze płatnej pracy w Instytucie Badawczym Leśnictwa - niestety, na...

 • Tauron Nowa Muzyka 2015: Poznaliśmy pierwsze gwiazdy festiwalu

  Autechre, Ghostpoet, The Juan MacLean oraz Fatima to część wykonawców, którzy wystąpią na jubileuszowej, dziesiątej edycji Tauron Nowa Muzyka.

 • "M jak miłość": Nakręcają mnie nowe wyzwania

  ...​Myślał o Akademii Wojskowej, potem miał być inżynierem, a tymczasem od 16 lat gra w najbardziej popularnym serialu. Od pewnego czasu sprawdza się w roli taty. - I myślę o innych wyzwaniach - mówi Rafał Mroczek.

 • Nowe role Marcina Prokopa

  Fani Marcina Prokopa mogli śmiać się z błyskawicznych puent i ciętych ripost swojego ulubieńca w "Mam talent!", jednak program ma szansę powrócić na antenę dopiero jesienią. Mimo to, ta wiosna będzie należała do niego!

 • "Szpital": nowe wyzwania i trudne przypadki

  Każdy dzień dla lekarzy z krakowskiego SOR-u to nowe wyzwania i trudne przypadki wymajające nie tylko szybkiej diagnozy, ale także indywidualnego podejścia. 9-latek zaniedbany przez matkę, poparzone rodzeństwo, które wierzy, że poprzez magiczny eliksir spotka się ze swoim zmarłym rodzicem, czy wypadek spowodowany przez obsesyjnie zakochaną dziewczynę - to tylko niektóre z historii, które...

 • Kiesza ("Sound of a Woman"): Nowa gwiazda na horyzoncie?

  Ma 25 lat, w przeszłości była żołnierzem, baletnicą oraz kandydatką na kanadyjską Miss Universe. W 2010 roku rozpoczęła profesjonalną karierę muzyczną, a dziś (21 października) wydaje swoją debiutancką płytę. Czy Kiesza będzie objawieniem?

 • ...tego roku Danutę Szaflarską (102 l.). Anna Seniuk uwielbia nowe wyzwania. Pracę u boku córki uważa za jedno z największych, jakie podjęła w swoim zawodowym życiu. Kilka razy miała okazję pracować z synem(...), wciąż się przyjaźni. Sen z powiek spędzała również pani Annie myśl, czy dobrze zrobiła, przyjmując główną rolę w nowej telenoweli TVP "Leśniczówka", mającej wiosną przyszłego roku trafić na antenę...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

Zdjęcia na temat: nowe wyzwania
Wideo na temat: nowe wyzwania
 • "Na Wspólnej": Iza szuka nowych wyzwań

  Zdybicka przyjeżdża do szpitala na prośbę Izy. Ta mówi jej, że chce otworzyć nowy klub sportowy i prosi o pożyczenie pół miliona złotych! Ilona jest zaskoczona, ale po przejrzeniu biznesplanu Izy gratuluje jej. Tylko co na to powie Jerzy, który nieoczekiwanie zjawia się w szpitalu? Czy Iza wybierze zdrowie czy nie powstrzyma się przed nowymi planami biznesowymi?

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Starzy znajomi w nowych wyzwaniach

  „Ojciec Mateusz” powraca na antenę z nowymi odcinkami już 4 września. Co nas czeka? Między innymi sprawa kradzieży zabytków, w którą zamieszany jest jeden z księży.

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

Dyskusje na temat: nowe wyzwania