• Informacje na temat:

  nowe wyzwanie

Artykuły na temat: nowe wyzwanie
 • Joanna Brodzik: Przed nią nowe wyzwanie!

  Joanna Brodzik (44 l.) marzyła o tym od dawna. Przyszedł czas na zmiany! Na bok aktorstwo! Paweł Wilczak będzie ją wspierał?

 • Nowe seriale wiosną 2015 roku

  Produkcja nowego serialu to ryzyko. Trzeba zaangażować ogromne środki, bez gwarancji, że nowość spodoba się widzom. Telewizyjna Dwójka podejmie to wyzwanie.

 • Anna Seniuk: Nowe wyzwania zamiast emerytury

  ..., wciąż się przyjaźni. Sen z powiek spędzała również pani Annie myśl, czy dobrze zrobiła, przyjmując główną rolę w nowej telenoweli TVP "Leśniczówka", mającej wiosną przyszłego roku trafić na antenę(...) tego roku Danutę Szaflarską (102 l.). Anna Seniuk uwielbia nowe wyzwania. Pracę u boku córki uważa za jedno z największych, jakie podjęła w swoim zawodowym życiu. Kilka razy miała okazję pracować z synem...

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • "Na Wspólnej": Trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

 • Kiesza ("Sound of a Woman"): Nowa gwiazda na horyzoncie?

  Ma 25 lat, w przeszłości była żołnierzem, baletnicą oraz kandydatką na kanadyjską Miss Universe. W 2010 roku rozpoczęła profesjonalną karierę muzyczną, a dziś (21 października) wydaje swoją debiutancką płytę. Czy Kiesza będzie objawieniem?

 • Nowe wyzwania

  Ksiądz pod czujnym okiem Michałowej przygotowuje się do pracy w kurii. Jest zdenerwowany i obawia się, że nie podoła nowym obowiązkom. Tymczasem we dworku...

 • Venom przed premierą (nowy album "From The Very Depths")

  Pionierzy black metalu z Newcastle odliczają dni do premiery nowej płyty.

 • Jarosław Bieniuk: pierwsza taka decyzja po śmierci Ani Przybylskiej. Piłkarz podjął wyzwanie!

  Jarosław Bieniuk (37 l.), były piłkarz i dyrektor piłkarskiej akademii Lechii Gdańsk, codziennie przekonuje się, że nie jest łatwo wychowywać samemu troje dzieci. Niebawem przed sportowcem kolejne wyzwanie!

 • Proletaryat "Nie wyrażam zgody": Bunt to sprzeciw

  Utworem "Nie wyrażam zgody" po pięciu latach przypomina o sobie grupa Proletaryat. Kwartet z Pabianic wiosną wyda nową płytę "Oko za oko".

Zdjęcia na temat: nowe wyzwanie
Wideo na temat: nowe wyzwanie
 • "Na Wspólnej": Iza szuka nowych wyzwań

  Zdybicka przyjeżdża do szpitala na prośbę Izy. Ta mówi jej, że chce otworzyć nowy klub sportowy i prosi o pożyczenie pół miliona złotych! Ilona jest zaskoczona, ale po przejrzeniu biznesplanu Izy gratuluje jej. Tylko co na to powie Jerzy, który nieoczekiwanie zjawia się w szpitalu? Czy Iza wybierze zdrowie czy nie powstrzyma się przed nowymi planami biznesowymi?

 • Starzy znajomi w nowych wyzwaniach

  „Ojciec Mateusz” powraca na antenę z nowymi odcinkami już 4 września. Co nas czeka? Między innymi sprawa kradzieży zabytków, w którą zamieszany jest jeden z księży.

 • "Barwy szczęścia": Marieta Żukowska o nowym wyznaniu

  Marieta Żukowska zaczęła pracę nad nowym filmem. W obrazie norweskiego reżysera wcieli się w niestandardową postać, stanowiącą dla niej duże wyzwanie zawodowe. Aktorka przygotowuje się również do(...) filmie Patryka Vegi „Botoks”. W 2018 roku gwiazda nie zamierza zwalniać tempa pracy. – Bardzo dużo pracy przede mną w 2018 roku, z czego się bardzo cieszę. Jestem po próbach do nowego filmu, który nazywa

Dyskusje na temat: nowe wyzwanie
 • Re: “M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

  Chyba rzucili wyzwanie " Modzie na sukces" , kto nakręci więcej odcinków. Mają szanse zwyciężyć

 • Re: Mikołaj Krawczyk dostał rolę w "Ranczu"!

  a to nowe wyzwanie w ranczu były nieslubne dzieci pary obcokrajowe alkoholicy .a kto bedzie jego chłopakiem ?

 • Re: "Sama słodycz": Koniec serialu

  Bardzo fajny film inny niz wszystkie,bardzo szkoda ze koniec!!!!! Lekki ,nie o zabojstwach lekarzach, adwokatach, Adamczyk nowa rola nowe wyzwanie i rewelacja!!! jego syn super chŁopak ,mamuska rewelacyjna rola ,super bardzo szkoda bo serial inny niz wszystkie w TVN i polsacie!!!! Szkoda wielka.

 • Re: "Ranczo" hitem weekendu!

  Uwielbiam oglądać Ranczo, myślę ,że to jeden z lepszych seriali polskich!!! Intryguje mnie postać Moniki,bardzo lubię p. Emilię Komarnicką jako dr Agatę w Na dobre i na złe,ale również zaczyna mi się podobać jako Monika! Nowe wyzwanie aktorskie! Rola bardziej komediowa!!! Bardzo podobała mi się wypowiedż w jednym z wywiadów p.Emilii : " KUSY interesuje ją nie jako mężczyzna , ale jako ARTYSTA

 • Re: Nowe fakty

  z dawnych uczuć nic nie zostało. A Agata lubi trudne wyzwania. Gawryło zraniony przez dwie kobiety (Magda, Zośka) toż to dopiero wyzwanie. Bredzisz dziecko idź się wyśpij.

 • Re: Nowe fakty

  zraniony przez dwie kobiety (Magda, Zośka) toż to dopiero wyzwanie.

 • Re: Nowe fakty

  zraniony przez dwie kobiety (Magda, Zośka) toż to dopiero wyzwanie. tylko przez magdę !!! tak agata nie weszła w paradę wiki ,ale lenie wlizie !

 • Re: "Lekarze": Boczarska zostanie gwiazdą Bollywood?

  Indie to ciekawy kraj ....ale pełen kontrastów i dla europejczyka często niezrozumiały - to wspaniale móc tam pojechać i pracować zawsze to jakieś nowe wyzwanie- POWODZENIA

 • Re: Tancerze

  przydarzyć przecież nie o tym marzysz ............... nowe życie wiesz nie zawsze dostaniesz to czego chcesz nie zawsze słońcem obudzi cię nowy dzień nie zawsze trafisz dziesiątkę ........... czasem na wielką turę też będziesz musiał ...... jakie wyzwanie niesie kolejny dzień tylko wytrwałą pracą osiągniesz cel już teraz wiesz że nie możesz cofnąć się więc idź do przodu no nie bój, nie bój się