• Informacje na temat:

  nowe wzory

Artykuły na temat: nowe wzory
 • Ewa Minge szczęśliwa! Pochwaliła się zdjęciem z nowym członkiem rodziny

  Szczęśliwa Ewa Minge (51 l.) w mediach społecznościowych pochwaliła się, że jej rodzina właśnie się powiększyła! Do wesołej gromadki dołączył uroczy piesek o imieniu Biggie Smalls.

 • Dokumentalna "Szkoła Babel" jest nienachalną lekcją tolerancji. Dzieci z dwudziestu czterech krajów spotykają się w przestrzeni wspólnej szkoły. Przyjechały do Francji z różnych powodów, ale w imię wspólnego celu: znalezienia lepszego życia.

 • ...pracę artystyczną.  Zajęła się zgłębianiem techniki decoupage i przyozdabia różnego rodzaju opakowania w wymyślne wzory. Założyła też własnego bloga.  Co prawda do tej pory zamieściła na nim dopiero...

 • Renowacja kostiumów filmowych

  Kostiumy, wykorzystywane w takich produkcjach polskiej kinematografii jak "Lalka", "Stawka większa niż życie" czy "Czterej pancerni", odzyskają dawny blask. We wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) zaczęła się renowacja 40 strojów filmowych.

 • CJ Franco podczas odważnej sesji zdjęciowej

  .... Ostatnio paparazzi sfotografowali ją podczas zdjęć do projektu "Black Tape Project", w którym modelkom miejsca intymne zasłania się jedynie taśmą klejącą tworzącą artystyczne wzory. Efekt wizualny na...

 • "Sąsiady" : Cukru w mieście brak!

  "Biedni ludzie to ludzie, których los, a może inni ludzie, a może system, pozbawił dostępu do ideałów i oni tkwią w zawiesinie pozbawieni samoświadomości, ale często odzywa się w nich instynkt, serce, trafność gestu" - mówił przed laty Grzegorz Królikiewicz. Dokładnie tacy są bohaterowie jego najnowszego filmu "Sąsiady".

 • Agata Kornhauser-Duda: Stylizacjami prezydentowej zachwycają się za granicą

  ...najpierw asystentkę, by wybrała dla niej kilka ubrań do przymiarki, potem udała się tam sama. Kilka dni później "cała Europa" zachwycała się jej żakardowym złotym płaszczykiem w granatowe ornamentowe wzory...

 • Amerykańska poczta ujawniła ostatnio wzory nowych znaczków, na których upamiętnieni zostaną najpopularniejsi bohaterowie animowanych filmów z wytwórni Walta Disney'a. Znajdą się na nich Myszka Miki, jelonek Bambi, lew Simba, Pinokio i oczywiście Kaczor Donald.

 • Przemysław Sadowski: Czas jest jego sprzymierzeńcem

  ..., normalne dzieciństwo. Zawsze czułem ich wsparcie. Dzięki temu, dziś, gdy sam jest ojcem, ma z czego czerpać, bo najlepsze wzory wychowawcze miał we własnym domu. Jego rodzice są też dowodem na to, że...

 • Kuba Płucisz i goście: Nowy projekt założyciela Iry

  6 sierpnia 50 lat kończy Kuba Płucisz, gitarzysta i założyciel zespołu Ira, w którym występował do 1996 roku. Z okazji okrągłej rocznicy urodzin szykuje projekt z udziałem wielu gwiazd polskiej muzyki.

Dyskusje na temat: nowe wzory