• Informacje na temat:

  nowe zwyczaje

Artykuły na temat: nowe zwyczaje
 • Wielkanocne zwyczaje gwiazd

  ...kolorach - opowiada Joanna Koroniewska. Aktorka przyznaje, że w tym roku nie będzie miała czasu na generalne pucowanie domu przed Wielkanocą, bo od początku kwietnia nagrywa nowe odcinki programu...

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • Joanna Racewicz z nowym przyjacielem! Kto to?

  Jak czytamy w "Dobry Tygodniu", na jednej z imprez Joanna Racewicz (44 l.) pojawiła się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Kim on jest?

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Marta Manowska czeka na to w nowym roku!

  ..." - przyznaje prezenterka. Na razie nie znalazła miłości, choć nie traci nadziei. Dzisiaj skupia się na pracy. Ma mnóstwo pomysłów na nowe programy. Wie, że choć "Rolnik" jest hitem, nie będzie trwał...

 • Kopciuszek, erotyczne fantazje i młodzieżowy slasher

  Aż 9 filmów trafia dziś na ekrany kin. Obok murowanych hitów: m.in. nowej wersji "Kopciuszka", czy kolejnego obrazu sci-fi Neilla Blomkampa "Chappie", warto zwrócić uwagę na dwie niezależne produkcje: australijską komedię "To właśnie seks" i amerykański horror "Coś za mną chodzi".

 • Nowa tradycja

  Richard Castle (Nathan Fillion) uwielbia święta. Po raz pierwszy zamierza je spędzić w szerszym gronie. Niestety, jego plany pokrzyżuje... Kate (Stana Katic).

 • "Seks bez tajemnic": Ewa Kasprzyk obala mity

  Co aktorka i ambasadorka kampanii promującej postawy prozdrowotne u osób po 50. roku życia sądzi o sferze seksualnej osób starszych? Ewa Kasprzyk opowiedziała o tym w rozmowie z Martą Szulawiak-Turską w drugim odcinku programu "Seks bez tajemnic".

 • Nowy bohater, nowe kłopoty!

  23 września, w 1002. odcinku "M jak miłość", pojawi się nowy bohater: Japończyk Taro. Klient bistro Za Rogiem, który przyprawi Zawadzkiego o migrenę.

 • D'Angelo: "Czarny mesjasz" z bogatą kartoteką

  Na trzeci album swojego idola fani musieli czekać prawie 15 lat (polscy sympatycy wokalisty od 13 stycznia mogą cieszyć się fizyczną wersją "Black Messiah"). Dlaczego tak długo? Złożyło się na to wiele powodów.

Wideo na temat: nowe zwyczaje
 • Sneak Peek z odcinka "Twenty Vicodin"

  W nowym sezonie House trafi za kratki. Nie będzie miał tam lekko, ale jak widzimy na pierwszym sneak peeku z premiery ósmego sezonu, będzie też - swoim zwyczajem - wtykał nos w cudze diagnozy. Ósmy sezon "House'a" rozpoczyna się na antenie FOX-a 3 października.

 • Transporter: Nowa moc

  Najlepszy kurier samochodowy świata, były agent specjalny Frank Martin (Ed Skrein), otrzymuje nowe zlecenie. Wynajęty przez piękną Annę i jej trzy seksowne towarzyszki, szybko odkrywa, że stał się marionetką w rękach przebiegłej femme fatale. Kobieta porywa mu ojca (Ray Stevenson), a jego samego zmusza do konfrontacji z bezwzględnym gangiem rosyjskich handlarzy żywym towarem. Popychany chęcią zemsty mistrz kierownicy rusza na ratunek uprowadzonemu. W najeżonej niebezpieczeństwami misji na...

 • Nowa dziewczyna

  Młoda kobieta dokonuje zdumiewającego odkrycia o mężu swojej niegdysiejszej najlepszej przyjaciółki.

Dyskusje na temat: nowe zwyczaje
 • Re: "Wspaniałe stulecie": Od 31 sierpnia nowe odcinki w TVP!

  bardzo ładny film ,piękne kostiumy,historia ,zwyczaje,,,hołota przyzwyczaiła się do filmów ,gdzie główna akcja toczy się w łóżku i to nieraz w obrzydliwy sposób i zbokom nie pasuje

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Od 31 sierpnia nowe odcinki w TVP!

  Zainteresował mnie ten serial już w trakcie powtórek.Uważam,że nareszcie można zobaczyć coś innego. Orient,inna kultura,obyczaje,piękne kostiumy.A co najważniejsze - nie epatuje krwią,przemocą,ordynarnym seksem. Te aspekty są kapitalnie zawoalowane. Przyjemnie się ogląda. Jakże inne zwyczaje dworskie niż w naszym kraju za panowania królów z tego okresu.

 • Re: Koniec "Szpilek na Giewoncie". Bez Schejbal to klapa!

  JA tez myślałam że ten sezon bez głównej bohaterki będzie klapą, ale nowe wątki okazały się o wiele wiele ciekawsze niż nieporadna "Ewa". Tylko faktycznie jej zniknięcie było dziwnie wytłumaczone(...) górale" i ich gwara, zwyczaje... i miłości jak u nastolatków :):)