• Informacje na temat:

  nowi burmistrzowie

Artykuły na temat: nowi burmistrzowie
 • Erin prześladuje przeszłość, a wraz z nią mężczyzna, którego kiedyś wypuściła na wolność. Był on podejrzany o zabójstwo policjanta. Tymczasem Frank sprzecza...

 • Gérard Depardieu w "House of Cards"?

  Netflix przygotowuje francuską wersję popularnego politycznego serialu "House of Cards". Główną rolę ma zagrać Gérard Depardieu.

 • ...więc dowiedziała się, że jej zniszczony dom, który otrzymała kilka lat temu od burmistrza, zostanie wyremontowany, bardzo się ucieszyła. Radość trwała jednak krótko - elewacja odnowionego domu oblana(...) postanowiła zabrać Małgorzata Ochenkowska, zastępca dyrektora MOPS w Szczytnie, tłumacząc, że po emisji programu podopieczni ośrodka domagają się pomocy. "Swoje od ludzi już dostaliśmy. Również od naszych...

 • Uczestnicy francuskiego reality-show zginęli w katastrofie

  Dwa śmigłowce zderzyły się podczas lotu na północnym zachodzie Argentyny. Zginęli wszyscy uczestnicy wypadku, w tym uczestnicy francuskiego reality-show"Dropped" - podały władze. Przyczyna wypadku jest ustalana.

 • Widzowie atakują bohaterkę programu "Nasz nowy dom": Dlaczego nie pracuje? Gdzie są alimenty?

  ...ekipie programu dom został odnowiony i kobieta wraz z dziećmi mogła zamieszkać w komfortowych i schludnych warunkach. Niestety, komuś bardzo przeszkadzało ich szczęście - elewacja odnowionego domu oblana(...) nazywa panią Lidię wprost "leniem", pisząc, że "na kolczyk w brwi ma, a do roboty to już nie może". Głos w końcu postanowiła zabrać sama zainteresowana, apelując do ludzi, by dali jej święty spokój. "Nie...

 • Michael J.Fox: Nie poddał się

  Był gwiazdą lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Jedną z jego kreacji była rola w kultowym "Powrocie do przyszłości". Karierę przerwała mu choroba, ale nie załamał się i walczy.

 • Żaden odcinek programu "Nasz nowy dom" nie wzbudził takich emocji, jak ten ze Szczytna, w którym bohaterką była samotna matka, Lidia Jezierska (38 l.). Sąsiedzi nie tylko nie chcieli pomóc w remoncie, szkalowali kobietę w internecie, ale i zniszczyli pracę ekipy. Teraz tłumaczą, skąd ta zawiść.

 • W doborowym towarzystwie: "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciele"

  Relacje między grupą przyjaciół to jeden z najwdzięczniejszych tematów produkcji telewizyjnych. Dlaczego mimo upływu lat wspólne wygłupy, przygody i romanse grupy znajomych obojga płci ogląda się z podziwem i nieskrywaną zazdrością? Na czym polega fenomen serialowej paczki? Prześledźmy go na przykładzie najpopularniejszych seriali lat 90. - "Beverly Hills, 90210" i "Przyjaciół".

 • "Kto się odważy": Nowy serial HBO od 17 sierpnia w HBO i HBO GO

  Akcja serialu toczy się w latach osiemdziesiątych w USA. W Yonkers, położonym w stanie Nowy Jork średniej wielkości mieście, stanowisko burmistrza obejmuje młody Nick Wasicsko. Od początku kadencji(...) Zjednoczonych. Swoje stanowisko objął w wieku zaledwie 26 lat. Sytuacja, z którą musiał się zmierzyć, została uznana za największy kryzys obywatelski w USA od lat sześćdziesiątych. Historia burmistrza...

 • Aktor burmistrzem Nowego Jorku?

  Aktor Alec Baldwin zamierza kandydować na stanowisko burmistrza Nowego Jorku. Szanse gwiazdora wzrosły po tym, gdy z kandydowania na ten urząd wycofał się jeden z faworytów, kongresmen z partii demokratycznej.