• Informacje na temat:

  nowi fani nergala

Artykuły na temat: nowi fani nergala
 • Odyseja Nergala, czyli mieć i być

  Kiedy tuż przed świętami między skarpetkami męskimi w pasy a garnkami stalowymi na wagę zobaczyłem w dyskoncie z owadem w szyldzie biografię Nergala, coś we mnie pękło.

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

 • Behemoth: Naj, naj, naj

  Będąca w ciągłych rozjazdach, pomorska grupa Behemoth podzieliła się z fanami swoimi wrażeniami z ostatnich wojaży po świecie, mających przygotować zwolenników załogi Nergala na konfrontację z potęgą "The Apostasy", nowego albumu, którego premierę wyznaczono na 7 lipca.

 • Doda zaręczyła się z Nergalem!

  Popularna piosenkarka przyjęła oświadczyny Adama 'Nergala' Darskiego z grupy Behemoth.

 • Behemoth: Nowa płyta i DVD

  Jak poinformował Nergal, fani Behemoth mogą w tym roku doczekać się premiery dwóch wydawnictw zespołu, nowej płyty studyjnej i DVD. Album ma już roboczy tytuł - "Demigod". W Polsce wyda go Mystic Production.

 • Nergal "okazał się sprzedawczykiem"?

  Fani death metalowego zespołu Behemoth w większości z wyrozumiałością przyjęli wieść o udziale wokalisty Adama "Nergala" Darskiego w telewizyjnym show "The Voice Of Poland". Nie zabrakło jednak głosów mocno krytycznych, oskarżających frontmana o zdradę ideałów.

 • "Nowa Ewangelia" Behemoth

  Na przełomie września i października po szyldem "Nowa Ewangelia Tour 2009" przez Polskę przetoczy się trasa pomorskiej grupy Behemoth.

 • Behemoth: Jaka zdrada?

  Kontrowersje w przypadku zespołu deathmetalowego nie są niczym nowym. Także Behemoth wywołuje je wśród fanów. Jak wynika z newsów i zamieszczanych na naszych stronach komentarzy, niektórzy z użytkowników mają formacji Nergala za złe, iż zrezygnowała z grania black metalu. Od czasu do czasu pada słowo zdrada .

 • Behemoth: Marcowa trasa po Polsce

  Zespół Behemoth, to drugi obok Vadera, metalowy przebój eksportowy. Ponieważ polscy fani Nergala i spółki także są spragnieni usłyszeć nowe utwory w wersji na żywo, Behemoth będzie można zobaczyć również w naszym kraju. W napiętym grafiku muzyków znalazło się miejsce na 10 koncertów w marcu 2005 roku. Wspierać ich będą formacje Frontside i Pandemonium.

 • Doda: Cisza przed burzą

  Już wkrótce do rąk fanów Dody trafi nowy album popularnej piosenkarki. Zanim to się stanie, na koniec czerwca planowana jest premiera nowego singla gwiazdy, który będzie pilotował płytę. Płytę - według Dody - rockową.