• Informacje na temat:

  nowi prezesi

Artykuły na temat: nowi prezesi
 • Robert Górski znów w roli Prezesa! Będzie skandal?

  Robert Górski nagrał kolejny filmik inspirowany postacią wykreowaną podczas słynnego "Ucha Prezesa".  Twórcy ironicznego serialu postanowili wykorzystać Nowy Rok do wygłoszenia orędzia, które z pewnością na długo zostaną w pamięci internautów w przeciwieństwie do tych wygłaszanych przez polityków.  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju postanowił wygłosić "Orędzie Prezesa na 2020 rok". Całość będzie...

 • Janusz Daszczyński prezesem TVP

  Janusz Daszczyński prezesem; Marian Zalewski i Wiesław Rola członkami zarządu TVP na kolejne cztery lata - zdecydowała w środę, 12 czerwca, Rada Nadzorcza Telewizji Polskiej. Teraz decyzja o powołaniu lub odrzuceniu składu zarządu należy do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

 • "Ucho Prezesa": "Chcę ocieplić postać pana Prezesa"

  "Mam nadzieję, że obecny bohater się nie pogniewa, bo przecież to nie temu służy. Chcę ocieplić postać pana Prezesa" - mówi Robert Górski o swoim autorskim serialu "Ucho Prezesa", którego bohaterem jest Jarosław Kaczyński i rządząca partia PiS.

 • Kto zostanie nowym prezesem TVP? Nie Odorowicz...

  Dwunastu kandydatów weźmie udział w przesłuchaniach przed Radą Nadzorczą, które będą ostatnim etapem konkursu mającego wyłonić zarząd i prezesa Telewizji Polskiej - poinformowało w poniedziałek, 18 maja, Centrum informacji TVP. Do dalszego etapu konkursu nie przeszła Agnieszka Odorowicz, szefowa PISF.

 • "Klan": Brajan zostanie bez pracy? Nowy prezes zastąpi go... Bolkiem?

  W biurze Brajana (Marcin Błaszak) nieoczekiwanie zjawi się... Rutka (Zbigniew Suszyński). Okaże się, że Igor postanowił zainwestować w turystykę i kupił firmę, w skład której wchodzi między innymi biuro prowadzone przez Cebulę!

 • Niski poziom konkursu na prezesa i zarząd TVP

  W środę, 27 maja, późnym wieczorem Rada Nadzorcza TVP zakończyła przesłuchania uczestników ostatniego etapu konkursu, który wyłoni prezesa i zarząd TVP. Jednak zdaniem jej członka Tadeusza Kowalskiego, konkurs został przygotowany mało starannie, na czym ucierpiał jego poziom.

 • "Przyjaciółki": Nowy bohater

  ​- Witamy Olgierda Łukaszewicza w obsadzie 12. sezonu - cieszy się Agnieszka Sienkiewicz. Nowe odcinki zobaczymy jesienią!

 • Weronika Marczuk produkuje dokument o Ukrainie

  Weronika Marczuk jest współproducentką filmu, który ma pokazywać sytuację na Ukrainie w obliczu konfliktu z Rosją. Producentka jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i jak podkreśla, ten kraj jest szczególnie bliski jej sercu, bo tam wychowywała się i dorastała.

 • "Ucho Prezesa": Odcinki będą płatne

  .... W kolejnych odcinkach pojawią się nowi bohaterowie, między innymi Minister Edukacji Narodowe j Anna Zalewska i Marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Cztery pierwsze odcinki "Ucha Prezesa", za który...

 • "Ona tańczy dla mnie" w nowym sezonie "Rancza"

  Przebojem "Ona tańczy dla mnie" nowy sezon "Rancza" promują twórcy popularnej produkcji TVP. Nowe odcinki show oglądać będziemy mogli już od 8 marca.

Zdjęcia na temat: nowi prezesi