• Informacje na temat:

  nowi przyjaciele dody

Artykuły na temat: nowi przyjaciele dody
 • Emil Stępień – kim tak naprawdę jest nowy mąż Dody?

  Stępień jest tylko jej przyjacielem, a teraz kiedy została jego żoną, wyjawiła całą prawdę o ich związku. Para zaręczyła się już rok temu i oświadczyny miały miejsce w Hiszpanii, na jednej(...) ról. Od lat Emil współpracował z Patrykiem Vegą, a teraz może poszczycić się pracą z Władysławem Pasikowskim. Na co dzień jest opanowany i bardzo spokojny, co stanowi zupełne przeciwieństwo...

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Doda znowu zakochana! Nie szczędzi czułości ukochanemu!

  Doda (33 l.) po rozstaniu z Emilem Haidarem zarzekała się, że nie chce już z nikim się wiązać. Ale jednak rany zadane przez byłego narzeczonego zdążyły już chyba się zabliźnić, bo wokalistka znowu umawia się na randki!

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Doda rozpacza przez paparazzich! Popsuli jej wyjazd!

  ...śledzą ją paparazzi w nadmorskiej miejscowości. Gwiazdę opuścił dobry humor i postanowiła z mężem wracać do Warszawy.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Wojciech Mann: Naprawdę ma kłopoty ze zdrowiem?

  "Dramat Wojciecha Manna! Ma bardzo poważne problemy zdrowotne". "W końcu skończy na wózku inwalidzkim". Takie informacje dotarły kilka dni temu do mediów. Liczni fani jednej z największych legend polskiego dziennikarstwa muzycznego na poważnie zatrwożyli się o jego zdrowie.

 • Doda: co przewiduje jej wróżka? "Widzę u niej ciążę i ślub"

  ...w sprawę podżegania do popełnienia przestępstwa na szkodę Emila Haidara, poprzedniego chłopaka Dody. Znaleziono też przy nim trzy gramy kokainy.   Fascynacji Dody to jednak chyba nie umniejszyło(...) - mówi wróżka. - Pan Emil ma wobec pani Dody wiele zastrzeżeń, ona go irytuje. Pani Doda o tym wie i nie obiecuje sobie za wiele. Czasem rozmawiają o przyszłości, ale... byłaby to zabawa w dom.   Anna...

 • Nie zostawiajcie Dody!

  Menedżerka i przyjaciółka piosenkarki Maja Sablewska apeluje do fanów Dody.

 • ...ukochanego postanowiła na razie aż tak bardzo nie rozpieszczać... "Gotuję dla wszystkich moich przyjaciół, którzy mnie w tej kwestii wykorzystują. Trochę rzadziej gotuję dla swojego chłopaka, bo uważam, że...

 • Nowy zespół gitarzysty Dody

  Idaho to nowy muzyczny projekt Sebastiana Piekarka, obecnego gitarzysty Dody, współpracującego wcześniej z m.in. grupą IRA, Braćmi i Kasią Kowalską. Nagrań zespołu możecie już posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

Wideo na temat: nowi przyjaciele dody
 • Nowy teledysk Dody

  Nowy klip do piosenki "Twa Energia", którą Doda nagrała w duecie ze swoim przyjacielem Dżagą.