• Informacje na temat:

  nowicki i marta

Artykuły na temat: nowicki i marta
 • Jan Nowicki: Ostatnia miłość do kobiety!

  Jan Nowicki (78 l.) w czasach młodości nie grzeszył wiernością. Ożenił się dopiero jako dojrzały mężczyzna, ale szybko rozwiódł. Potem media rozpisywały się o jego licznych romansach i burzliwych rozstaniach. Niedawno w tajemnicy aktor kolejny raz się ożenił. Liczy, że z Anną będzie już zawsze.

 • Jan Nowicki: Premier Nagy

  Jak informuje "Gazeta Wyborcza", w Budapeszcie odbyła się premiera najnowszego filmu Márty Mészáros "Niepochowany" ("A Temetetlen halott"). Bohaterem obrazu jest Imre Nagy (w tej roli Jan Nowicki) - premier w okresie węgierskiego powstania w 1956 roku. Po upadku powstania Nagy został uwięziony i stracony przez powieszenie w 1958 roku.

 • Jan Nowicki ożenił się w sekrecie! Kim jest jego żona?

  Co za nowina! Okazuje się, że w 2016 roku Jan Nowicki (78 l.) wziął potajemny ślub. Jego żoną została Anna Kondratowicz. Aktor przekonuje, że to ta jedyna. Musi być przeszczęśliwy, ma u boku ukochaną kobietę, a na dodatek niedawno znów został dziadkiem.

 • Jan Nowicki kończy 65 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana , a także felietonista i wielki kibic piłki nożnej, w piątek, 5 listopada, kończy 65 lat.

 • Mlynkova i Nowicki wrócą do siebie?!

  Mlynkova (35 l.) i Nowicki (39 l.) spotkali się ostatnio na premierze sztuki "Edith i Marlene", którą wyreżyserowała Marta Meszaros i w której zadebiutowała Halina. Czułościom nie było końca. Aktor(...) Nowickiego. Według innego znajomego, Łukasz obecnie desperacko stara się zwrócić na siebie uwagę byłej żony: "Zawsze potrafił efektownie podgrzewać uczucia i zaskakiwać swoją ukochaną. Chyba poczuł, że mimo...

 • Marta Stebnicka kończy 80 lat

  Aktorka i reżyserka Marta Stebnicka, odtwórczyni około 30 ról w krakowskim Starym Teatrze, a także pedagog, której wychowankami byli między innymi Anna Seniuk, Jan Nowicki i Elżbieta Zającówna, kończy we wtorek, 22 marca, 80 lat. Marta Stebnicka debiutowała w czasie II wojny światowej w konspiracyjnym teatrze Tadeusza Kantora.

 • "Zbrodnia 2": Gwiazdy wspominają szkolne lata

  Łukasz Nowicki, czyli Mariusz Walicki z 2. serii "Zbrodni", notorycznie spóźniał się na lekcje. Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Natalia z "Przyjaciółek", jako nastolatka przeżyła wiele zawodów miłosnych. Z kolei Agnieszka Szulim w podstawówce była pilną uczennicą, a buntowniczką w liceum... Oto, jak gwiazdy wspominają swoje szkolne lata.

 • Urodziny Marty Meszaros

  Marta Meszaros, wybitna węgierska reżyserka, od lat związana z Polską, kończy w poniedziałek, 19 września, 80 lat. Jej filmy pokazywano i nagradzano na najważniejszych światowych festiwalach. "Adopcja" z 1975 roku została uhonorowana Złotym Niedźwiedziem w Berlinie.

 • Na Wspólnej

  Marta jest zdruzgotana tym, czego dowiedziała się od Reni. Postanawia natychmiast wyprowadzić się od męża. Oznajmia osłupiałemu Filipowi, że wie o jego...

 • Nowicki w Karlowych Warach

  W ramach trwającego obecnie 40. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach, pokazano najnowszy film Marty Mészáros "Niepochowany". Obraz, w którym główną rolę zagrał Jan Nowicki ( "Sztos" , "Tulipany" , "Młode wilki" ), wzbudził duże zainteresowanie widzów i krytyków.

Wideo na temat: nowicki i marta
 • Śluby panieńskie

  Ta genialna komedia, określana mianem "komedii wszech czasów", w sposób zaskakująco ponadczasowy i wyjątkowo błyskotliwy ukazuje mechanizmy relacji damsko- męskich. Historia Klary i Anieli, które postanowiły nigdy nie wyjść za mąż, oraz starających się o ich względy mężczyzn, znakomicie ukazuje dylematy nieobce współczesnym młodym kobietom. Film jest realizowany przy użyciu środków i technologii dotychczas niewykorzystywanych w polskim kinie. Do pracy przy filmie producent Zbigniew...

 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

Dyskusje na temat: nowicki i marta