• Informacje na temat:

  nowicki łukasz dieta

Artykuły na temat: nowicki łukasz dieta
 • Łukasz Nowicki nie podoba się już żonie?! Co się stało?

  Łukasz Nowicki (43 l.) po głośnym rozwodzie z Haliną Mlynkovą w 2012 roku, znalazł szczęście u boku Olgi Paszkowskiej. Nowa żona stara się dbać o ukochanego pod każdym względem!

 • Odchudzony Łukasz Nowicki

  Życie lżejsze o kilka kilogramów smakuje lepiej - uważa Łukasz Nowicki , który ponad trzy miesiące temu wypowiedział wojnę nadwadze.

 • Syn Mlynkovej i Nowickiego na diecie

  Piotruś od kilku lat boryka się ze skazą białkową. Jego rodzice, Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki , ograniczyli więc jego jadłospis.

 • Nowicki "zaczął o siebie dbać"

  Łukasz Nowicki widywany jest ostatnio z makijażystką gwiazd. Osoby z jego otoczenia twierdzą, że aktor w końcu "odchorował" rozstanie z Haliną i... zapisał się na siłownię.

 • Nowicki zrzucił już kilkanaście kilogramów

  ...37-letni Łukasz Nowicki , mąż Haliny Mlynkovej i syn Jana Nowickiego , jeszcze niedawno ważył ponad 100 kilogramów. Dzięki intensywnej diecie aktor chudnie w oczach.

 • Mlynkowa i Nowicki głodują?!

  Obydwoje są na fali. Popularni, lubiani i szczęśliwi. A jednak przyjaciele martwią się o Halinkę i Łukasza . Dieta stała się ich obsesją.

Wideo na temat: nowicki łukasz dieta
 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Sztos 2

  "Sztos" - kultowa komedia doczekała się ciągu dalszego. "Sztos 2" to zwariowana historia grupy cwaniaczków, którzy szykują się do przekrętu stulecia. Tym razem będzie im chodziło o przejęcie naprawdę duuużej kasy, a to zapowiada naprawdę duuuże kłopoty. Czy Pazura (Synek) i Szyc (Janek) przekombinują i zaliczą wpadkę na robocie? Jeśli tak, to czy dobra "nawijka" uratuje im skórę? W kontynuacji filmowego hitu Olafa Lubaszenki zobaczycie jak się podrywa na dużego fiata i baluje do białego rana....