• Informacje na temat:

  nowicki rozstanie

Artykuły na temat: nowicki rozstanie
 • Jan Nowicki nadal cierpi po rozstaniu z Potocką?!

  Jan Nowicki (75 l.) mocno przeżył rozstanie z żoną, Małgorzatą Potocką (61 l.). Czy jest gotowy na nowy rozdział w życiu?

 • Halina Mlynkova potwierdza rozstanie z mężem

  Potwierdzają się doniesienia o końcu małżeństwa Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego. Piosenkarka informuje o rozstaniu na swojej stronie internetowej i prosi media o uszanowanie prywatności.

 • Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki: Dlaczego im nie wyszło?

  Halina Mlynkova (43 l.) i Łukasz Nowicki (47 l.) przez długi czas wydawali się parą idealną. Aktor dla ukochanej zmienił nawet wyznanie. Niestety, ich małżeństwo przetrwało zaledwie 9 lat. Dlaczego zdecydowali się na rozwód?

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Czy Edyta Herbuś rzeczywiście zakończyła swój związek z Mariuszem Trelińskim? Czy Annie Dereszowskiej i Piotrowi Grabowskiemu uda się ponownie ułożyć sobie wspólne życie po... rozstaniu?

 • ...wywiadów w kolorowych magazynach! Rozstanie Karoliny Gorczycy i Wojtka Zielińskiego było sporym zaskoczeniem. Aktorka długo zaprzeczała i dementowała plotki deklarując wzajemną miłość.  "Aktorska(...) już oddzielnie, a Gorczycy zaczął nawet towarzyszyć tajemniczy mężczyzna. To pierwsze rozstanie 2014 roku. Wokalista Ricky Martin (42 l.) po trzech latach zakończył swój związek z finansistą...

 • "Białe walce" Jana Nowickiego

  Jeden z najbardziej znanych polskich aktorów, Jan Nowicki, obchodził we wtorek, 5 listopada, 74. urodziny. Jakie ma życzenia w tym wyjątkowym dniu?

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  ...... Zaskakujący ślub, a potem jeszcze bardziej zaskakujące rozstanie! Gdy Jan Nowicki (76 l.) ogłosił wszystkim, że ma zamiar ożenić się z Małgorzatą Potocką (62 l.), zdziwieniom nie było końca. Aktor(...) pierwszym miejscu. No cóż, ktoś musiał zarobić na dom i przyjemności. Na to rozstanie czekały tysiące fanów Kourtney Kardashian (36 l.)! Celebrytka, po wielu latach upokorzeń i gorzkich łez...

 • Jan Nowicki się żeni!

  Jan Nowicki się żeni. Tak, to nie pomyłka. Symbol kawalerstwa i dozgonnej wolności postanowił jednak stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest znana tancerka Małgorzata Potocka.

 • Jan Nowicki rozgoryczony: Dla mnie to rozdział zamknięty

  Jan Nowicki (78 l.) po rozstaniu z Małgorzata Potocką chce żyć samotnie!

 • Zdrady i rozstania w "Na Wspólnej"

  Już 7 września zobaczymy nowe odcinki serial u "Na Wspólnej". A w nich sensacja goni sensację!

Zdjęcia na temat: nowicki rozstanie
Wideo na temat: nowicki rozstanie
 • Halina Mlynkova o rozstaniu z Nowickim

  Półtora roku po rozwodzie piosenkarka Halina Mlynkova ujawnia, że przez wzgląd na syna, nigdy nie powie publicznie, co naprawdę myśli o byłym mężu Łukaszu Nowickim. "Utarło się, że to ja odeszłam, i niech już tak zostanie. Nie mogę sobie pozwolić na to, żeby cokolwiek mówić złego o jego ojcu i nie zamierzam. To, co mam w sercu to jest jedna rzecz, a to, co przekazuję mojemu synowi i światu to

 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...