• Informacje na temat:

  nowo uczucie

Artykuły na temat: nowo uczucie
 • Marta Manowska (33 l.) bardzo zaangażowała się w historie uczestników „Rolnik szuka żony”. Być może wkrótce przyjdzie się jej bawić na weselu Marka Walczaka (46 l.)? Co prawda bohater programu ostatnio wyjechał za granicę, a w Polsce została jego ukochana, ale ta bolesna rozłąka może umocnić łączące ich uczucie.

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • Krystyna Janda w kiepskiej formie: Budzę się z uczuciem nieszczęścia

  ...w internetowym dzienniku notuje, że boi się o przyszłość swoją i swoich teatrów, "budząc się z uczuciem nieszczęścia". "Pytacie Państwo, dlaczego nie piszę. A co tu pisać? Przyszedł czas w którym(...) nerwy i być obiektywna. Ale co rano budzę się z uczuciem, że spotkało mnie jakieś nieszczęście, a potem przypominam sobie - a to tylko Polska. - Ta demokracja rozmiękczyła ci mózg - mówię do siebie...

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • Kasia Stankiewicz buduje życie na nowo!

  ...rozstaniu z ojcem Fryderyka, muzykiem Radkiem Łuką, nie sądziła, że znów się zakocha. Uczucie pojawiło się nieoczekiwanie, przynosząc wokalistce spokój i dodając pewności siebie.  "Kasia i Vito są razem...

 • Kamil Kula: Zakochany salowy

  - Prawdziwe uczucie pokona największe trudności - zapewnia Kamil Kula, który w serialu "Na dobre i na złe" gra zakochanego salowego. - Szczepan jest wytrwały i nie odpuści - mówi o swoim bohaterze. - Dla miłości gotowy jest zrobić wszystko.

 • Edyta Górniak coraz bardziej angażuje się w nowy związek! To ważna decyzja!

  Edyta Górniak (44 l.) cała aż promienieje odkąd wyjawiła, że jest w związku z Williamem (37 l.). Diwa długo się wzbraniała przed zaangażowaniem w nowe uczucie, ale teraz już chyba nie ma żadnych wątpliwości, że jednak warto!

 • Piotr Gąsowski o związku z Anna Głogowską: Gorąca atmosfera

  Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie.

 • "Singielka": Nowi bohaterowie na nowy sezon!

  Rzecz jasna, Elka nadal darzy uczuciem Tomasza Górskiego (Mateusz Janicki). Choć jest to miłość odwzajemniona, to jednak zakochana w sobie po uszy para wciąż napotyka jakieś przeszkody na swojej drodze do szczęścia. A te przeszkody to między innymi różni adoratorzy Kowalikówny. Krewki kucharz Viktor Rabal to około 30-letni Hiszpan. Pracuje w Polsce jako szef kuchni. Jest bezpośredni...

 • Mateusz Rzeźniczak: Nowy Kordian

  Jeśli jeszcze nie wiecie, kim jest Mateusz Rzeźniczak, warto zapamiętać to nazwisko. O tym aktorze wkrótce będzie głośno.

Wideo na temat: nowo uczucie
 • "Barwy szczęścia": Stara miłość nie rdzewieje?

  Oboje świetnie się ze sobą dogadują – łączy ich nie tylko przeszłość, ale i spory bagaż doświadczeń. Czy po latach ich uczucie ma szansę obudzić się na nowo?

 • "Na dobre i na złe" wraca 30 sierpnia

  Czy Ola i jej nienarodzone dziecko przeżyją? Co dalej z uczuciem Wiktorii i Adama? Kto zostanie nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze? Nowy sezon "Na dobre i na złe" już od 30 sierpnia w środy o 20:40 w TVP2.

 • "Miasteczko Twin Peaks": Gwiazdy opowiadają o 3. sezonie

  Kyle MacLachlan, Jim Belushi, Robert Knepper, Dana Ashbrook, Amy Shiels, James Marshall, Chrysta Bell, czyli starzy wyjadacze i nowi członkowie ekipy "Miasteczka Twin Pekas" opowiadają o nowej odsłonie serialu. Jakie są ich wrażenia z planu? Jakie to uczucie, ponownie wcielić się w odgrywaną przed laty postać? Premiera trzeciego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" już w 2017 roku.

Dyskusje na temat: nowo uczucie
 • Re: "Na dobre i na złe": Uczucie między Wiki a Jose narodzi się w Andaluzji! Mamy gorące zdjęcia!

  Wiki jest młoda. Ma do końca życia być sama? Powinna ułożyć sobie życie na nowo i być szczęśliwą. Jak możesz oceniać Jose po zaledwie kilku scenach z jego udziałem? I to zawodowych scenach.

 • Re: "Na dobre i na złe": Jak grom z jasnego nieba

  Albo Wiki zrobi test i wynik będzie pozytywny - wtedy jest szansa bo to dziecko by ich jakoś na nowo połączyło może wtedy spróbowaliby jeszcze raz chociażby ze względu dla dobra tego dziecka tak jak Przemek z Olą. Choć Przemkowi i Oli nie wyszło bo nie było miłości a Wiki i Adama łączy wielkie uczucie. Możemy jedynie przypuszczać i żyć nadzieją, że jakoś to posklejają choć i tak wyjdzie na to, że