• Informacje na temat:

  nowojorska marka

Artykuły na temat: nowojorska marka
 • "Barwy szczęścia": Marek Kossakowski obchodzi 34 urodziny

  Marek Kossakowski, czyli Daniel z "Klanu" i Krzepiński z "Barw szczęścia", 25 lipca obchodzi 34. urodziny.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym

 • "Barwy szczęścia": To pan jest z tego serialu! - rozmowa z Markiem Kossakowskim

  ​Uczy aktorów pracy z kamerą, organizuje warsztaty i stale rozwija się zawodowo. Tak wiarygodnie wciela się w Rafała w "Barwach szczęścia", że boją się go sąsiadki! W nowych odcinkach serialu, które zostaną wyemitowane po wakacjach, wyjaśni się mroczna historia jego bohatera.

 • W pandemonium Cavalera Conspiracy

  Już za nieco ponad tydzień, w poniedziałek 3 listopada, światło dzienne ujrzy "Pandemonium", nowa płyta Cavalera Conspiracy.

 • ​"Barwy szczęścia": Kulisy aresztowania Klary. Pyrka jest szpiegiem?

  Hubert (Marek Molak) będzie pewny, że jego żona została aresztowana na amerykańskim lotnisku z powodu... paczki, którą przekazała jej ciotka Kniewskiego (Michał Witkowski). Okaże się jednak, że policja zatrzymała Klarę (Olga Jankowska) z innego powodu. Pyrka zostanie oskarżona o szpiegostwo!

 • Auster w Krakowie: Filmowcem zostałem przez przypadek

  Czołowy amerykański pisarz Paul Auster, współreżyser głośnego "Dymu", powiedział polskim czytelnikom, że o jego karierze w filmie zdecydował przypadek. Słynny nowojorczyk jest gościem trwającego w Krakowie Festiwalu Conrada.

 • Polska 16-latka błyszczy w Nowym Jorku

  Pochodząca z Katowic Zuzanna Bijoch , nazywana "sensacją wśród modelek", pojawiła się u boku projektanta Yigala Azrouela na nowojorskiej imprezie CFDA Fashion Awards 2011.

 • OFF Festival Katowice 2014: Nowojorskie gitary i suki biłgorajskie

  Jak co roku na OFF-ie będą miały miejsce spotkania z muzyką, której na innych letnich festiwalach nie usłyszycie. 2 sierpnia na Scenie Eksperymentalnej przypomniana zostanie osoba Oskara Kolberga, wybitnego etnografa i kompozytora, prezentującego bardzo szerokie spojrzenie na muzykę świata. Natomiast dzień później to samo miejsce obejmie we władanie mistrz Glenn Branca, a jego uwielbiający eksperymenty goście zapewnią niezapomniane wrażenia.

 • Sarah Jessica Parker oprowadzi po muzeum

  Do drzwi Sarah Jessici Parker dobijają się różne instytucje. Najpierw prestiżowa marka odzieżowa Halston zapragnęła, aby aktorka stała się ich projektantką, a teraz modowego wsparcia oczekuje od niej samo Metropolitam Museum of Art.

 • Jay-Z: Futrzany skandal

  Nowojorski raper okłamuje organizacje chroniące prawa zwierząt?