• Informacje na temat:

  nowości w m jak miłość 2013

Artykuły na temat: nowości w m jak miłość 2013
 • Colin Firth i urok nowości

  - Życie aktora jest jak gra w kości. Tutaj o wszystkim decyduje przypadek - mówi Colin Firth. - Tak było, zanim otrzymałem Oscara, i tak jest też dziś. Z tym, że na moim biurku zamiast trzech scenariuszy ląduje teraz trzysta. Powinienem też dodać, że zamiast trzech słabych scenariuszy jest to trzysta słabych scenariuszy...

 • Polska lista: Składanka Marka Sierockiego na szczycie

  Dziennikarz Marek Sierocki wyprzedził na polskiej liście bestsellerów płytowych takie gwiazdy jak Edyta Bartosiewicz, Sting czy Sylwia Grzeszczak.

 • Gessler, Ibisz czy Szulim?

  Tadeusz Sznuk, Magda Gessler, Krzysztof Ibisz, Agnieszka Szulim oraz Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk - oto gwiazdy polskich mediów, które będą walczyć o tegoroczną Telekamerę "Tele Tygodnia" w kategorii osobowość telewizyjna.

Dyskusje na temat: nowości w m jak miłość 2013
 • Re: Serialowe nowości 2013 roku nie okazały się hitami...

  Moim zdaniem Czterej pancerni i pies,Alternatywy 4,Stawka większa niż życie Kariera Nikodema Dyzmy to są jedne z największych gniotów jakie w życiu oglądałem.Osobiście oglądam Modę na sukces klan M jak miłość,Na wspólnej i oczywiście Na dobre i na złe to są takie życiowe nowoczesne seriale i pełne miłości i dobroci gorąco polecam.