• Informacje na temat:

  nowotwór skóry

Artykuły na temat: nowotwór skóry
 • Aktorka w 2009 roku zmagała się z nowotworem skóry. Na szczęście zmiana została szybko wykryta i po stosownym leczeniu oraz zabiegu gwiazda wróciła do zdrowia. Niestety, teraz choroba znów wróciła(...) się wykryć nowotwór w początkowym stadium. Aktorka jest już po zabiegu i ponoć czuje się dobrze. Życzymy dużo zdrowia!   *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • "Zaginiona dziewczyna" : Miłość i wierność

  Elegancki i ironiczny thriller Davida Finchera jest narracyjnym majstersztykiem. To film-labirynt, który wciąż kluczy między prawdą a kłamstwem, który bezbłędnie lawiruje między melodramatem, kryminałem a czarną jak nowotwór komedią.

 • Melanie Griffith obwinia się za swoją chorobę?

  Melanie Griffith (61 l.) podejrzewa, co mogło wywołać u niej nowotwór i przestrzega innych.

 • Bob Marley: Chrzest przed śmiercią

  4 listopada 1980 roku w hotelu Wellington w Nowym Jorku chrzest w Etiopskim Kościele Ortodoksyjnym przyjął Bob Marley. Król reggae był już wówczas śmiertelnie chory - zmarł niewiele ponad pół roku później.

 • Melanie Griffith pokazała zdjęcie po zabiegu! Dalej walczy z rakiem

  Melanie Griffith (61 l.) od 2009 roku walczy z rakiem skóry. Aktorka właśnie przeszła kolejny etap leczenia i pokazała zdjęcie, na którym widać, w jakim stanie jest jej skóra.

 • "Jackson nie umiera na raka"

  Przyczyną zmiany terminu rozpoczęcia serii koncertów amerykańskiego wokalisty w Londynie jest rak skóry - twierdzą media.

 • "Beverly Hills, 90210": Shannen Doherty pokonała chorobę?

  Nowotwór Shannen Doherty ("Beverly Hills, 90210") jest w stanie remisji. Aktorka podzieliła się dobrą wiadomością z fanami na Instagramie.

 • Michał Wiśniewski: Rak to żadna promocja

  Gdyby lider Ich Troje mógł tylko cofnąć czas... Chory na raka wokalista żałuje, że publicznie opowiedział o nowotworze.

 • "M jak miłość": Mostowiak ma raka!

  ...skóry, trzeba też zrobić biopsję - poinformuje Marka doktor Lewczuk (Jakub Grzegorek). - Ale proszę się nie denerwować na zapas - doda. Zdenerwowany wstrząsającą diagnozą Mostowiak zapyta, jakie są(...) informacji o metodach walki z nowotworem skóry. Pozbędę się drania! Ula nie będzie w stanie przejść do porządku dziennego nad tym, czego się dowiedziała. - Powiedz mi, o co chodzi z tym...

 • Aya RL: Powrót na jeden koncert

  Pamiętacie "Skórę", jeden z większych przebojów polskiego rocka lat 80.? Wykonująca go grupa Aya RL z Pawłem Kukizem w roli wokalisty powraca tylko na jeden, specjalny koncert. Charytatywny występ organizowany jest dla ciężko chorego muzyka Macieja Miernika.

Wideo na temat: nowotwór skóry
 • Skóra, w której żyję

  "Skóra, w której żyję" to owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Reżyser od początku filmu mnoży pytania, trzymając widzów przez cały seans w napięciu. Twórca Wszystko o mojej matce po raz drugi w swojej karierze sięgnął po materiał literacki (Drżące ciało inspirowane było powieścią Ruth Rendell) i przygotował scenariusz na podstawie powieści Tarantula Thierry'ego Jonqueta. W rolach głównych występują: Antonio...

 • Selma

  Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego...

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...