• Informacje na temat:

  nowy animowany

Artykuły na temat: nowy animowany
 • Netflix: Nowy serial animowany twórców "BoJack Horseman"

  Animowany serial komediowy "Tuca & Bertie" opowiada o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) - niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających. Twórczynią 10 odcinków pierwszego sezonu jest Lisa Hanawalt (BoJack...

 • Kim są "Piekaczki"?

  Oto nowa propozycja nie tylko dla najmłodszych widzów. "Piekaczki" to serial animowany, który od niedawna emitowany jest na kanale Nickelodeon.

 • Nowy przyjaciel Barta

  Kultowy serial animowany w zabawny sposób ukazujący perypetie współczesnej i przeciętnej amerykańskiej rodziny.

 • "Ederly": Nowy projekt Piotra Dumały

  We wrześniu rozpoczęły się zdjęcia do nowego filmu Piotra Dumały pod tajemniczym tytułem "Ederly". Reżyser jest jednocześnie twórcą scenariusza. W głównej roli zobaczymy Mariusza Bonaszewskiego.

 • "Zwierzęta" - nowy serial komediowy braci Duplass 7 lutego w HBO Comedy i HBO GO

  W najbliższą niedzielę rusza nowy animowany serial braci Duplass "Zwierzęta" ("Animals") opowiadający o zwierzętach zamieszkujących Nowy Jork - jedno z najmniej przyjaznych stworzeniom miejsc na Ziemi. Premiera serialu odbędzie się 7 lutego o godz. 22.30 w HBO Comedy i HBO GO.

 • Czarnoksiężnik przemówi głosem Zamachowskiego

  Zbigniew Zamachowski użyczył głosu kolejnej animowanej postaci. Aktor wcielił się w postać Czarnoksiężnika, a usłyszymy go w piątek, 28 listopada, w stacji Nick Jr. w najnowszym odcinku "Bąbelkowego świata Gupików".

 • "Archer": Animowany "Mad Men"?

  ..."Archer" to serial animowany przedstawiający losy pracowników Tajnej Agencji Wywiadowczej (ISIS). Od 1 grudnia będziemy mogli go oglądać w polskim kanale FOX.

 • The Prodigy "Wild Frontier": Zobacz nowy klip zespołu

  Grupa The Prodigy opublikowała drugi teledyski zapowiadający album "The Day Is My Enemy".

 • "Star Trek": Nowy serial będzie antologią?

  Nowy "Star Trek" zadebiutuje na ekranach już w przyszłym roku. Choć nie mamy jeszcze żadnych oficjalnych informacji dotyczących obsady serialu ani fabuły, w sieci pojawiły się ostatnio plotki, dotyczące struktury serii i czasu akcji.

 • "Pudłaki" : Wychodząc z pudła

  Tytułowe Pudłaki to w animowanym świecie prawdziwi oryginałowie. Jak na hipsterów przystało, noszą się w kartonowych pudłach. Aż chciałoby się mieć takiego przyjemniaczka w domu!

Zdjęcia na temat: nowy animowany
Wideo na temat: nowy animowany
 • "Glee" u "Simpsonów"

  Już wkrótce Lea Michele, Amber Riley i Cor Monteith nabiorą żółtych kolorów by wystąpić w premierowym odcinku nowego sezonu kreskówki. To nowy pomysł telewizji Fox by zwiększyć oglądalność serialu(...) wyśle ją na tygodniowy obóz artystyczny. "Simpsonowie" są najdłużej utrzymującym się serialem komediowym w historii amerykańskiej telewizji, oraz najdłużej wyświetlanym amerykańskim programem animowanym