• Informacje na temat:

  nowy chłopak julii pietruchy

Artykuły na temat: nowy chłopak julii pietruchy
 • Nowy hit?

  Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • 2. sezon "Galerii" już w październiku!

  Huberta (Marek Frąckowiak), zauważy na ścianie niebezpieczne pęknięcia. Anita (Julia Pietrucha), powiadomiona o sytuacji, zaproponuje chłopakowi etat konserwatora budynku. Chłopak będzie się...

 • Miłość w galerii w nowym serialu

  O miłości w scenerii galerii handlowej opowiada najnowszy serial TVP1 "Galeria". Telewidzowie zobaczą w nim m.in. Grażynę Wolszczak, Julię Pietruchę i Magdę Turczeniewicz. Pierwsze odcinki produkcji będzie można obejrzeć już pod koniec stycznia.

 • Tym żyliśmy w 2014 roku!

  .... Jednym z tematów były roszady sercowe u przystojnego José Rona, który ubiegłorocznego sylwestra spędził u boku Ariadne Díaz, a nadchodzący Nowy Rok powita już z Irán Castillo - niezapomnianą "Palomą(...) lekarzy w Leśnej Górze dołączył nowy ginekolog: Krzysztof Radwan. Rolę przystojnego przełożonego Hany powierzono Mateuszowi Damięckiemu. Aktor zdążył się już zadomowić na planie serialu i podbić serca...

 • Wyrachowana wampirzyca

  Zagrała w amerykańsko-węgiersko-polskim horrorze pt. "Styria". Czy teraz marzy o Hollywood? Julia Pietrucha zdradza też, co ją cieszy i czego uczą ją podróże, które kocha.

 • Gwiazdy seriali na Wiktorach

  ...w kategorii Największe Odkrycie Telewizyjne 2009, po raz pierwszy pokazała się na salonach z nowym chłopakiem. Kokietowała, że nie chce z nim wspólnych zdjęć, ale i tak wszyscy fotografowie mają ich(...) pierwszy pokazała się w nowych butach od Christiana Louboutina. Niestety, nie był to najszczęśliwszy debiut. Szpilki, choć kosztowały fortunę (lekko licząc trzy tysiące złotych), okazały się za duże na...

 • Miłość i zemsta! Będzie nowy hit?

  Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

 • Jak skończy się "Galeria"?

  Jesienią nie będziemy już oglądać perypetii bohaterów "Galerii". Serial nie przyciągnął wystarczającej liczby widzów i zostanie zastąpiony nowym.

 • Z "Klanu" do "Galerii"

  Widzowie pamiętają ją jako Beatę Borecką w "Klanie". Teraz aktorkę zobaczymy w "Galerii". Nowe odcinki serialu już od 3 stycznia w Jedynce.