• Informacje na temat:

  nowy design

Artykuły na temat: nowy design
 • Alicja Bachleda-Curuś wychodzi za mąż. Kim jest nowy narzeczony?

  U boku Alicji Bachledy-Curuś (36 l.) pojawił się nowy mężczyzna, a na jej palcu pierścionek zaręczynowy. Znana aktorka przygotowuje się do ślubu.

 • Keep Of Kalessin: Album gotowy (nowa płyta "Epistemology")

  Norwegowie z Keep Of Kalessin ujawnili szczegóły premiery szóstego albumu.

 • Danuta Stenka: Nie zatęskni za rokiem, który minął!

  ...córka nie ma najszczęśliwszego startu w życie. Utalentowana artystycznie, kochająca modę, w ostatniej klasie liceum postanowiła złożyć dokumenty na studia na kierunku food design (projektowanie(...) Danuta żegna więc z poczuciem ulgi. Nie był zbyt hojny dla niej, a na dodatek – co przeżywa najbardziej – pokrzyżował ambitne plany jej córek.  Oby ten nowy był bardziej łaskawy! ***

 • Odkupienie wg Demonical

  Deathmetalowcy ze szwedzkiego Demonical nagrali nową EP-kę "Black Flesh Redemption".

 • Danuta Stenka: Znów chodzę z mężem na randki

  ...nowy etap w naszym życiu. Odejście dzieci z domu to jest moment, w którym człowiek orientuje się z kim spędził życie. Wtedy widać jak na dłoni czy klejem związku były jedynie dzieci. Jesteście 30(...) design (projektowanie dla gastronomii - red.). Marzy jej się własna kawiarnia czy restauracja... Cały wywiad w tygodniku "Świat&Ludzie"! Rozmawiała Anna Ratigowska *** Zobacz więcej materiałów:

 • Audioriver 2015: Kolejni wykonawcy ogłoszeni

  Płocki festiwal ogłasza kolejnych artystów, którzy wystąpią w Płocku w dniach 24-26 lipca. Na Audioriver zagrają m.in.: High Contrast, Roni Size, Icicle oraz Audion.

 • Maciej Dowbor podjął ważną decyzję! Chodzi o jego żonę!

  ...elastyczność, a to ważne, gdy ma się dzieci. Serdecznie poleca jej to rozwiązanie teściowa, Katarzyna Dowbor (59 l.), gospodyni lubianej serii interwencyjnej "Nasz nowy dom". Maciej dużo pracuje. Jest też zapalonym triathlonistą, często wyjeżdża na zawody. Dom i dzieci często są na głowie Asi, która często rezygnuje z własnych planów. Na niedawne targi designu, zabrała ze sobą Helenkę. Gdy rozglądała się...

 • Lion Shepherd "Shine": Lśnienie za wszelką cenę

  Na stronach Interii możecie już zobaczyć teledysk "Shine" - drugi z cyklu klipów projektu Lion Shepherd. Główną rolę gra Kamila Szczawińska, polska modelka o międzynarodowej sławie.

 • "Krew z krwi": Roma Gąsiorowska otwiera klubokawiarnię i własną scenę

  ...- W Art-House powstanie sklep z rzeczami od młodych projektantów i designem, a także klubokawiarnia ze sceną. To nie będzie jednak scena teatralna, tylko kabaretowa, scena impro, gdzie będą może(...) zajęcia przygotowane m.in. dla młodzieży. - Będą tam różnego rodzaju półkolonie. Natomiast we wrześniu będzie gotowa klubokawiarnia i scena. Wtedy uderzymy w nowy sezon - zdradza Roma Gąsiorowska. Roma...

 • Diabolical Masquerade: Huczne pożegnanie?

  Włoska wytwórnia Avantgarde Music zapowiada czwarty album Diabolical Masquerade, solowego projektu niejakiego Blackheima. Nieoficjalnie mówi się, że płyta zatytułowana "Death's Design" będzie pożegnalnym wydawnictwem Diabolical Masquerade.

Wideo na temat: nowy design
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.