• Informacje na temat:

  nowy dom foremniak

Artykuły na temat: nowy dom foremniak
 • Małgorzata Foremniak: Tak trudno jej o miłość

  ...- Fajnie by było do kogoś się przytulić i porozmawiać - wyznaje Małgorzata Foremniak (51 l.) w niedawnym wywiadzie dla "Gali". - Brakuje mi czyjejś obecności. A przecież gdy się na nią patrzy, trudno nie westchnąć, że dostała od życia wszystko, co potrzebne do szczęścia. Niegasnącą urodę, talent, poczucie humoru. Ale w jej warszawskim mieszkaniu gwar jest już tylko wspomnieniem. - Lubię te...

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

 • Małgorzata Foremniak podjęła decyzję. Cenny spadek przekaże na rzecz szkoły

  Małgorzata Foremniak (50 l.) spadek po ojcu zdecydowała się przekazać na rzecz szkoły w Jedlińsku.

 • Dominika Ostałowska: Najlepsze wciąż przed nią

  Były takie chwile, że Dominika Ostałowska pogrążała się w rozpaczy, bo zawalił się jej świat. Na szczęście to już historia.

 • Małgorzata Foremniak przeszła przez piekło! Jak teraz sobie radzi?

  Małgorzata Foremniak (49 l.) przeszła przez prawdziwe piekło. Jej stalker nie dawał za wygraną i ciągle ją dręczył. Sprawa znalazła finał w sądzie, niedawno zapadł też wyrok. Jednak aktorka nie całkiem odetchnęła z ulgą. Trudno wymazać bolesne wspomnienia.

 • Małgorzata Foremniak adoptowała dzieci

  Małgorzata Foremniak (37 l.), aktorka znana doskonale z serial u "Na dobre i na złe", a prywatnie żona reżysera filmowego Waldemara Dzikiego, adoptowała dwójkę dzieci, Julkę i Maćka - rodzeństwo z biednej, patologicznej rodziny. Sama ma 14-letnią córkę Olę z pierwszego małżeństwa.

 • Córka Małgorzaty Foremniak wyjeżdża z Polski!

  W życiu Małgorzaty Foremniak (46 l.) szykują się spore zmiany!

 • Trudne chwile Małgorzaty Foremniak

  To miał być jej azyl, oaza spokoju z dala od burz. Życie postanowiło zmienić aktorce ten piękny scenariusz...

 • Foremniak ma depresję?

  .... Była nie tylko najlepszą przyjaciółką, ale również filarem, na którym wszyscy domownicy budowali poczucie jedności i bezpieczeństwa. Tak bardzo bolesna strata i trudna do wypełnienia pustka odcisnęły(...) edycji rozrywkowego "Mam talent" to dobry pomysł. Zmiana planów Po rozstaniu z Rafałem Maserakiem Małgosia zamierzała nadać życiu nowy kierunek, uciec od wielkomiejskiego zgiełku. Za pieniądze...

 • Linda w "I kto tu rządzi"

  "I kto tu rządzi" to nowy serial z udziałem Bogusława Lindy i Małgorzaty Foremniak, który pojawi się w Polsacie na wiosnę. Reżyserem sitcomu jest Maciej Ślesicki.

Zdjęcia na temat: nowy dom foremniak