• Informacje na temat:

  nowy dom muchy

Artykuły na temat: nowy dom muchy
 • Anna Mucha odkurza ogród! Nie skończyło się to najlepiej!

  ...jednak, że aktorka nie ma najwyraźniej wynajętej służby, która wyręcza ją w domowych obowiązkach. Na swoim Instagramie Mucha postanowiła ostatnio pochwalić się, jak ciężko pracuje w swoim ogrodzie. Celebrytka kupiła nowy sprzęt do ogrodu i postanowiła go wypróbować! "kupiłam sobie odkurzacz do ogrodu. no to mam, chyba sobie kupie drugi, jak tylko wyciągnę piasek z nosa, zębów i włosów...

 • Anna Mucha: Po domu w dresach

  Anna Mucha przyznaje, że jest modową ignorantką. "Na modzie może się nie znam, ale znam się na ludziach" - mówi aktorka. Gwiazda najwięcej pieniędzy inwestuje w buty, a prezenty przyjmuje w... karatach. "Jestem prostą, skromną kobietą" - żartuje.

 • ​"M jak miłość": Anna Mucha będzie grała w Chicago i Nowym Jorku!

  Performing Arts Center w modnej artystycznej dzielnicy na Manhattanie. Nowy Jork jest dla Anny Muchy miastem szczególnie bliskim. Tu przecież studiowała przez pewien czas aktorstwo! Zna niemal każdy zakątek(...) wystąpić przed amerykańską Polonią. Lada moment wyruszy za ocean. Jeszcze w tym roku "Single i remiksy" będą mieli okazję obejrzeć Polacy mieszkający w Chicago oraz Nowym Jorku. Podobno bilety na...

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • "M jak miłość": Czas na nowy rozdział

  ...to zaraz po tym, jak Budzyński został rozwodnikiem i na sali sądowej usłyszał orzeczenie o rozwiązaniu jego małżeństwa z Martą (Dominika Ostałowska). Jak udało nam się dowiedzieć, Andrzej nie...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Ania Mucha ma faceta!

  ...-centymetrowych obcasów". Czy nowy partner Ani będzie w stanie zaakceptować fakt, że lubi ona od czasu do czasu wpaść do swojego starego przyjaciela Kuby i zostać na noc?

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Mimo że za oceanem to już celebrycki zwyczaj, w Polsce upublicznianie zdjęć noworodków to wciąż nowość.

 • Już w najbliższą niedzielę, 13 września, serial owa paczka z "Teraz albo nigdy!" zyska w swoich szeregach nową piękność - Annę Muchę. Czy na jej widok serce zabije komuś szybciej?