• Informacje na temat:

  nowy dzień

Artykuły na temat: nowy dzień
 • "Dzień próby" znalazł nowy dom!

  Niedawno informowaliśmy o wstępnych planach nakręcenia serialu na podstawie filmowego hitu "Dzień próby". Dziś wiemy już, że w projekt zaangażowała się jedna z amerykańskich stacji.

 • Tomasz Niecik "Lodołamacz": Występ w "DD TVN" hitem internetu

  Taniec Tomasza Niecika i jego ochroniarza podczas występu w "Dzień dobry TVN" podbił internet.

 • "M jak miłość": Nowy początek i… nowy romans?

  W kolejny wtorek Jaracz postanowi zaprosić lekarkę na randkę... i o poranku będzie czekał na wybrankę w lesie - pewien, że Rogowska wybierze się jak zwykle na jogging. - Dzień dobry, pani doktor(...) myśląc o tym, że sama jest w zaawansowanej ciąży i powinna zachować ostrożność. Zdjęcia w ogrodzie potrwają cały dzień, co nie spodoba się Uli... W finale do Agaty przybiegnie Marzenka - błagając...

 • Maciej Mucherski "Nowy ja": Coś szczególnego

  Na naszych stronach możecie zobaczyć nowy teledysk uczestnika "Mam talent" Macieja Mucherskiego - "Nowy ja".

 • "W rytmie serca": Nowy kolega i nowy romans?

  ...- Niespodzianka! Kozłowski powita dziewczynę szerokim uśmiechem... I dopiero po chwili zorientuje się, że Biernacka nagle zbladła - i wcale się nie cieszy.  - Co masz taką minę? Jakbyś zobaczyła ducha...  - Zaskoczyłeś mnie... Co ty tu robisz?  - Dostałem tutaj staż. Dzisiaj mój pierwszy dzień!  - Ale jak... tutaj? Po co? W sensie... Kilka minut później nowego kolegę pozna doktor Żmuda...

 • Czubówna, Knapik i Gudowski: Znani polscy lektorzy o swej pracy

  Wszyscy ich znamy, choć nie zawsze wiemy, jak wyglądają. O swojej pracy opowiadają najbardziej znani polscy lektorzy - Tomasz Knapik, Maciej Gudowski i najbardziej rozpoznawalna w tym gronie Krystyna Czubówna.

 • Maja Sablewska: Kim jest jej nowy facet?

  Maja Sablewska (39 l.) znów jest zakochana. Jednemu z tabloidów udało się dowiedzieć, czym zajmuje się jej nowy partner.

 • Berlinale: Szumowska pokazała nowy film

  Małgorzata Szumowska pokazała w poniedziałek, 9 lutego, na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Berlinale swój nowy film "Body/Ciało" ubiegający się w konkursie głównym o Złotego Niedźwiedzia. Ze względu na duże zainteresowanie pokaz prasowy odbył się w dwóch kinach.

 • "Ślad": O czym opowie nowy serial?

  Już we wrześniu w Polsacie nowy serial kryminalny "Ślad". Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych.

 • "Policjantki i policjanci": Nowy serial TV4

  Od 29 września na antenie Czwórka można oglądać nowy serial obyczajowy "Policjantki i policjanci". Emisja planowana jest od poniedziałku do czwartku o godz. 19.

Zdjęcia na temat: nowy dzień
Wideo na temat: nowy dzień
 • "Diagnoza": Nowy serial TVN

  "Diagnoza" to 13-odcinkowy serial medyczny, do którego właśnie ruszyły zdjęcia. Główną rolę zagra w nim Maja Ostaszewska, a u jej boku pojawią się tacy aktorzy, jak Maciej Zakościelny, Sonia Bohosiewicz czy Adam Woronowicz. W "Dzień Dobry TVN" producentka Dorota Kośmicka-Gacke oraz Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz opowiedzieli o kulisach tworzenia serialu. /źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

 • Stachursky w "DDTVN" zaprezentował nowy singiel

  muzycznej karierze opowiedział w "Dzień Dobry TVN". - Jeżeli ktoś chce znaleźć odpowiedź na temat tego, co artystycznie drzemie w mojej duszy, to myślę, że utwory są tego najlepszym przykładem – wyjaśnił. Na scenie Stachursky wykonał również właśnie piosenkę "Kim Jestem - Jestem Sobie". (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Gra o tron": Nowy trailer 7. sezonu

  Być może to pierwszy dzień lata, ale #WinterIsHere już 17 lipca.

Dyskusje na temat: nowy dzień