• Informacje na temat:

  nowy facet kaczyńskiej

Artykuły na temat: nowy facet kaczyńskiej
 • Marta Kaczyńska jest zakochana? Jej znajoma uchyla rąbka tajemnicy!

  Marta Kaczyńska (36 l.) od rozstania z mężem jest sama. Gdy u jej boku pojawia się nowy mężczyzna, media od razu spekulują, czy to ktoś przy kim kobieta wreszcie odnajdzie szczęście. Tak jest i teraz, gdy opublikowano jej fotki z tajemniczym facetem.

 • Nowy facet Rusin

  Dlaczego go ukrywa?

 • Szymon Wydra najlepszy?

  W iście rozrywkowym stylu ruszył nowy show Polsatu "Gwiezdny cyrk". Zdaniem widzów w pierwszym odcinku najlepiej wypadł Szymon Wydra.

 • Wydra pokochał lwa morskiego

  W iście rozrywkowym stylu ruszył nowy show Polsatu "Gwiezdny cyrk". Zdaniem widzów w pierwszym odcinku najlepiej wypadł Szymon Wydra.

 • Durczok ma słabość do świata mody

  Tym razem Łukaszowi Jakóbiakowi do internetowego talk-show udało się zaprosić redaktora naczelnego "Faktów", Kamila Durczoka. Gospodarz programu pytał dziennikarza m.in. o show-biznes. Gwiazdor TVN niespodziewanie wyznał, że ma słabość do świata mody.

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • "Wróciliśmy do właściwego grania"

  "I Hate Rock'n'Roll" to tytuł piętnastej płyty zespołu T. Love, która ukazała się w marcu 2006 roku, a więc po ponad 4-letniej przerwie, jaka minęła od wydania poprzedniego albumu "Model 01". Tytuł jest przewrotny, bo nijak ma się do zawartości albumu, pełnej rockowych, zadziornych utworów. Tym samym Muniek Staszczyk, lider i wokalista formacji, wraz z pozostałymi muzykami dali wyraźny sygnał, że znudziły im się elektroniczne ozdobniki piosenek i wracają do ostrzejszego grania. "Ostro" było...

 • Pokrzyżowane zamiary wielu ludzi

  Miałem zamiar pisać ten felieton we wtorek rano, ale diabeł kazał mi poczekać do środy wieczorem. Pewnie chciał, żebym zobaczył, jak polski parlament wybiera sobie zabawnego marszałka i (jako bonus) funduje narodowi skazańca na stanowisko wicemarszałka. Miał też znacznie boleśniejszy zamiar - zapragnął, abym w trakcie pięknego, środowego wieczoru, pełnego ludzi i muzyki, dostał sms o treści: "Mira Kubasińska nie żyje".

 • Dobro znane i nieznane - Rywin i Snowman

  Miałem niewielką stłuczkę samochodową pod Łodzią. Zmieniałem pas ruchu, koleś mnie stuknął z tyłu, urwał mi zderzak, a policja orzekła, że to moja wina, bo jechałem nieostrożnie. Zgodziłem się bez zastanowienia. Lubię spokój. Wcześniej kazali nam obu dmuchnąć w balonik - mieliśmy po zero promila, co byłoby niemożliwe, gdybym dmuchał jakieś 20 lat temu. Już mieliśmy się rozejść, kiedy moja ofiara, człowiek w świecących od pasty butach, powiedział: "Proszę jeszcze tego pana przebadać na...

 • "Nastrój grozy i zapach siarki"

  Kolejny przedstawiciel polskiej sceny lat 90. wraca na scenę, by przypomnieć nam wszystkim, jak grało się metal dobre dwie dekady temu. W przypadku śląskiego Mestiphala nie ma to jednak nic wspólnego z tyradą w rodzaju "A kiedyś to było...", bowiem ekipa dowodzona przez Flaurosa i Cymerisa udowadnia na powrotnym albumie "Parvzya", że posępny black metal w ich wykonaniu nie traci na aktualności.