• Informacje na temat:

  nowy formularz

Artykuły na temat: nowy formularz
 • MTV szuka prezentera

  Marcin Prokop , Paulina Jaskólska , Kasia Burzyńska , Edyta Herbuś , Michał Piróg , Wojtek Łozowski . Co ich łączy? Swoja karierę zaczynali przed kamerami MTV Polska. Stacja ogłasza casting na nowego prezentera. Nowy dziennikarz zadebiutuje na antenie stacji jesienią 2010.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • "M jak miłość": Iza i Asia w sieci kłamstw

  ...na policji fałszywe zeznania... Tymczasem Jacek nadal będzie ukrywał przed Asią, że to właśnie on jest nowym właścicielem firmy, która ją zatrudnia. "Przyjaciel" załatwi nawet dziewczynie awans - choć jej szefowa będzie temu przeciwna. - To osoba młoda, bez doświadczenia... Wiem, że ma świetne noty w formularzach ewaluacyjnych, ale są też inni, bardziej doświadczeni pracownicy... - Już...

 • Anna Starmach odkrywa nowe smaki

  Już po raz trzeci Anna Starmach wraz z Magdą Gessler i Michelem Moranem wybierze zwycięzcę "MasterChefa". Najmłodsza jurorka show wyznaje, że nigdy nie sądziła, że zostanie gwiazdą telewizji.

 • Niania

  Superniania przystaje na jej propozycję. Przy okazji chce zaprezentować Maksymilianowi swój pomysł na nowy program. Aby kupić jakąś odpowiednią kreację na te zawody Frania fałszuje dane potrzebne do wydania nowej karty kredytowej. Zawyża swoje zarobki. Na ten formularz natyka się wszędobylski Konrad, na którym wpisana kwota zarobków robi piorunujące wrażenie. Udaje się do Maksa i domaga podwyżki. Po...

 • Karaoke w TVP 1

  24 stycznia rusza nowy program rozrywkowy TVP 1 "Śpiewać - jak to łatwo powiedzieć". Jego podstawowym elementem będzie karaoke, polegające na śpiewaniu przez chętne osoby piosenek znanych wykonawców.

 • Strzelanina w Leśnej Górze!

  ...? - Zaskocz nas swoją pomysłowością w rozwiązaniu konkursowego zadania. Wyobraź sobie sytuację, w której nowym dyrektorem szpitala w Leśnej Górze zostaje postać z innego serialu: dr. House z serialu(...) - tożsamy w adresem mailowym wskazanych w formularzu rejestracyjnym - i swój nick w serwisie swiatseriali.pl. Konkurs rozpoczął się 18 maja 2012 roku, a kończy się 24 maja o 11:59:59. Wyniki ogłosimy na...

 • Nowa płyta Type O Negative: Więcej szczegółów

  Josh Silver, klawiszowiec amerykańskiej formacji Type O Negative, podzielił się dalszymi szczegółami dotyczącymi nowego albumu grupy, który najprawdopodobniej będzie nosić tytuł "The Dream Is Dead". Jego premierę wytwórnia Roadrunner zaplanowała na kwiecień. Dokładna data będzie znana w najbliższych dniach.

 • Wygraj wizytę na planie "Szpilek na Giewoncie"!

  ...(w tej roli Monika Dryl), która namiesza w życiu Artura (Wojciech Błach) oraz przesympatyczny i zabawny mnich Konstanty (w tę rolę wcieli się Janusz Chabior). Z okazji premiery nowych odcinków(...) w adresem mailowym wskazanych w formularzu rejestracyjnym - i swój nick w serwisie swiatseriali.pl. Konkurs rozpoczyna się 1 września i trwa do 6 września , do godziny 11:59:59. Ogłoszenie wyników nastąpi...

 • Nowe Horyzonty dla nauczycieli

  Jak wygląda scenariusz filmowy? Czy producent i reżyser filmu pełnią równorzędne role w powstawaniu filmu? Dlaczego filmowe adaptacje lektur nie są wierne pierwowzorom literackim? Jak poznać odpowiedzi na te pytania? Jak włączyć edukację medialną w proces dydaktyczny? Odpowiedzią może okazać się bezpłatny pakiet DVD "Czy wierzysz w to, co widzisz?" przygotowany przez Stowarzyszenie Nowe Horyzonty dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych i bibliotekarzy.