• Informacje na temat:

  nowy hit lata

Artykuły na temat: nowy hit lata
 • ​"Zniewolona": Katerina Kowalczuk zostanie... twarzą TVP? To nowy "aniołek Kurskiego"!

  Serial "Zniewolona" to niewątpliwie największy telewizyjny hit tego lata. Losy Kiki śledzi codziennie ponad trzy i pół miliona widzów! Takiej widowni inne stacje mogą TVP1 tylko pozazdrościć... Jeszcze dwa miesiące temu nikt w naszym kraju nie wiedział, kim jest Katerina Kowalczuk. Wystarczyło jednak, że Jedynka wyemitowała kilka odcinków "Zniewolonej", by 26-letnia Rosjanka stała się gwiazdą...

 • Ma 2 lata i jest DJ-em! Nowy hit internetu?

  DJ Arch Jnr., bo taki pseudonim ma dwuletni chłopczyk, popisuje się za konsolą umiejętnościami lepszymi niż wielu starszych kolegów z branży.

 • „Nigdy cię nie zapomnę”: Telenowela, która okazała się hitem

  Chociaż na planie "Nigdy cię nie zapomnę" nie obyło się bez kłopotów, to ta telenowela była jednym z wielkich hitów.

 • "Mali Giganci" wywołują kontrowersje

  "Mali Giganci" to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego.

 • Syn Górniak ma nowy pomysł na życie! Wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Co prawda do wakacji jeszcze sporo czasu, ale Edyta Górniak (44) już teraz układa plan letnich wojaży.  Mieszkająca w Los Angeles piosenkarka planuje spędzić je w Polsce i wypromować utwór, który na wakacyjną porę przygotowuje w duecie z Donatanem (32).  Piosenkarka jest pełna optymizmu, bo zdaniem fachowców piosenka zapowiada się na prawdziwy hit lata. Do Polski oczywiście przyleci z panią Edytą...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Światowy hit w Polsacie!

  Główny bohater Walter White (Bryan Cranston, znany z serialu "Zwariowany świat Malcolma") uczy chemii w szkole średniej w niewielkim mieście w stanie Nowy Meksyk. Walter White niczym się nie wyróżnia(...) gorzej. Przypadkowo postawiona diagnoza brzmi jak wyrok śmierci: nieoperacyjny rak płuc. Lekarz przewiduje, że pozostało mu nie więcej niż dwa lata życia. Waltera nie stać na kosztowną chemioterapię...

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • Kayah wściekła na Steczkowską?! Podkradła jej pomysł?

  Justyna Steczkowska (42 l.) zaprezentowała swój nowy muzyczny hit. Od razu wywołał on sporo kontrowersji i niektórzy nawet… oskarżają piosenkarkę o plagiat!

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

Wideo na temat: nowy hit lata
 • Jak spędziłem koniec lata

  Na niezamieszkałej wyspie w arktycznej części Rosji, dwaj mężczyźni pilnie wykonują swoje obowiązki pracowników małej stacji meteorologicznej. Ich zadaniem jest regularne odczytywanie danych i przesyłanie ich przez radio do centrali. W skażonej radioaktywnie okolicy, radio jest ich jedynym łącznikiem ze światem. Dla Siergieja, opryskliwego, pięćdziesięcioletniego mężczyzny, ta praca nie jest niczym nadzwyczajnym. Lata spędzone na odludziu nauczyły go traktować swoje obowiązki poważnie. Paweł...

 • Królowie lata

  Joe, Patrick i Biaggio skończyli już 15 lat i mają dość słuchania rodziców. Tego lata chcą spróbować wszystkiego, wziąć życie w swoje ręce i stać się mężczyznami. We trzech uciekają do lasu, budują dom i żyją jak królowie. Przynajmniej taki był plan... Wszystko komplikuje się, kiedy w leśnym domu pojawia się piękna Kelly, wspólny obiekt westchnień Joe i Patricka.

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

Dyskusje na temat: nowy hit lata
 • Re: "Wspaniałe stulecie: Kösem": O czym będzie nowy turecki hit?

  Sułtanka Kosem najpotężniejszą władczynią? Serio? To proponuję kroniki osmańskie poczytać, gdzie lata panowania Kosem to czas totalnego chaosu, destabilizacji i buntów janczarów, a jej rządy kończą czas tzw. "rządów sułtanek", bo zdyskredytowały kobiety jak władców w oczach kobiet (a trwały one od czasów Hurrem i Nurbanu).