• Informacje na temat:

  nowy instrument

Artykuły na temat: nowy instrument
 • Nowy

  ...pierwszych zajęciach dowiaduje się, że nie powinna na razie angażować się w jakiekolwiek związki. W szkole zjawia się nowy uczeń. Rafa dostał stypendium, więc był zwolniony z egzaminów. Chłopak jest(...) lubi grać na trąbce, daje mu instrument w prezencie. Nareszcie spełniają się marzenia Rafy, który występuje na ulicy. Pewnego razu widzi Bolka, który wchodzi do nocnego klubu dla gejów.

 • Disclosure, The Vaccines, Kaytranada i Nervy. Nowi artyści na Open'erze!

  Elektroniczny duet ze specjalnym koncertem, rockowy kwartet z Londynu, niezwykle kreatywny producent i wyjątkowy projekt na polskiej scenie - oto nowi wykonawcy na Open'erze!

 • Natalia Kukulska może być dumna z córki. Anna Dąbrówka jak Anna Jantar!

  Natalia Kukulska (42 l.) i Michał Dąbrówka (46 l.) mogą być dumni z tak utalentowanych dzieci. Jan świetnie gra na instrumentach, a Anna uwielbia występować i ma niezwykły głos. Fani aż oniemieli i ochrzcili już ją... "małą Anną Jantar".

 • Apocalyptica: Jak mali chłopcy podczas Gwiazdki

  Nowy, studyjny album formacji Apocalyptica będzie miał swoją premierę w kwietniu 2015 roku.

 • Julia Chmielnik: Opowiadam córkom o dziadku!

  ...dłuższy czas po rozwodzie byłam samotna, otworzyłam się na nowy związek. To było jednak nieporozumienie, relację zakończyłam" – wyznaje szczerze. Dziś jest wykładowcą emisji głosu w Akademii Teatralnej. Jeździ po Polsce z Jackiem Kawalcem z projektem „Jacek Kawalec śpiewa Joe Cockera”. Akompaniuje aktorowi na różnych instrumentach. Przygotowuje też piosenki na własną płytę, którą zamierza wkrótce...

 • Candy Girl: Romantyczna i spokojna

  Prawdopodobnie na wiosnę 2015 roku nową płytę wyda Candy Girl. Wokalistka zapowiada, że nowy materiał będzie się różnił od dotychczasowych produkcji.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska-Niemczycka nagrała płytę pop

  Anna Czartoryska-Niemczycka, czyli Paula z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też świetną wokalistką, co udowodniła m.in. w 3. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Lada moment do sklepów muzycznych trafi jej nowy album z piosenkami popowymi.

 • Bob Dylan "Shadows In The Night": Bard interpretuje standardy

  3 lutego 2015 roku ukaże się nowy studyjny album Boba Dylana - "Shadows In The Night". Płyta zawierać będzie 10 utworów wyprodukowanych przez samego artystę.

 • Angelika Fajcht nie kryje, że bardzo podoba jej się nowy prowadzący "Dzień dobry TVN", Jarek Kuźniar. Modelka jest do tego stopnia zauroczona, że chciałaby spotkać się z nim w cztery oczy!

 • John Porter: Fanatyk płytowy to ginący gatunek (wywiad)

  Czy muzyka straciła swoją magię? Czy ludzie stają się cyborgami? Wreszcie - co z tym rock and rollem? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Johnem Porterem, który właśnie wydaje nowy album.

Dyskusje na temat: nowy instrument
 • Re: "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowy cel...

  julia rozwijajac swoją karierę postanowiła śpiewająco robić karierę w dubaju, jako instrument przewodni flet

 • Re: "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowy cel...

  Czy pan Milwiw-Baron dobrze gra na gitarze, ktora stanowi jego glowny instrument? Ja starej daty jestem myślę, że ta pomoc w karierze polegać powinna na tym, że nagra jej parę pięknych dźwięków, napisze jakiś tekst od serca.... i może sieuda, a może nie. Bo na muzyce to polega, prawda?