• Informacje na temat:

  nowy instrument

Artykuły na temat: nowy instrument
 • Nowy

  ...pierwszych zajęciach dowiaduje się, że nie powinna na razie angażować się w jakiekolwiek związki. W szkole zjawia się nowy uczeń. Rafa dostał stypendium, więc był zwolniony z egzaminów. Chłopak jest(...) lubi grać na trąbce, daje mu instrument w prezencie. Nareszcie spełniają się marzenia Rafy, który występuje na ulicy. Pewnego razu widzi Bolka, który wchodzi do nocnego klubu dla gejów.

 • Disclosure, The Vaccines, Kaytranada i Nervy. Nowi artyści na Open'erze!

  Elektroniczny duet ze specjalnym koncertem, rockowy kwartet z Londynu, niezwykle kreatywny producent i wyjątkowy projekt na polskiej scenie - oto nowi wykonawcy na Open'erze!

 • Julia Chmielnik: Opowiadam córkom o dziadku!

  ...dłuższy czas po rozwodzie byłam samotna, otworzyłam się na nowy związek. To było jednak nieporozumienie, relację zakończyłam" – wyznaje szczerze. Dziś jest wykładowcą emisji głosu w Akademii Teatralnej. Jeździ po Polsce z Jackiem Kawalcem z projektem „Jacek Kawalec śpiewa Joe Cockera”. Akompaniuje aktorowi na różnych instrumentach. Przygotowuje też piosenki na własną płytę, którą zamierza wkrótce...

 • Apocalyptica: Jak mali chłopcy podczas Gwiazdki

  Nowy, studyjny album formacji Apocalyptica będzie miał swoją premierę w kwietniu 2015 roku.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Anna Czartoryska-Niemczycka nagrała płytę pop

  Anna Czartoryska-Niemczycka, czyli Paula z "Pensjonatu nad rozlewiskiem", jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale też świetną wokalistką, co udowodniła m.in. w 3. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Lada moment do sklepów muzycznych trafi jej nowy album z piosenkami popowymi.

 • Candy Girl: Romantyczna i spokojna

  Prawdopodobnie na wiosnę 2015 roku nową płytę wyda Candy Girl. Wokalistka zapowiada, że nowy materiał będzie się różnił od dotychczasowych produkcji.

 • Angelika Fajcht ma ochotę na Kuźniara! "Bardzo mi się podoba. Świetnie prowadził Wiadomości"

  Angelika Fajcht nie kryje, że bardzo podoba jej się nowy prowadzący "Dzień dobry TVN", Jarek Kuźniar. Modelka jest do tego stopnia zauroczona, że chciałaby spotkać się z nim w cztery oczy!

 • Bob Dylan "Shadows In The Night": Bard interpretuje standardy

  3 lutego 2015 roku ukaże się nowy studyjny album Boba Dylana - "Shadows In The Night". Płyta zawierać będzie 10 utworów wyprodukowanych przez samego artystę.

 • Artysta w każdym calu

  Fani talentu aktorskiego Piotra Gąsowskiego będą mieli okazję oglądać go w nowym serialu TVP 1 "Duch w dom". W przeciwieństwie do Czesława Basena z "Daleko od noszy" jego nowy bohater okaże się statecznym i porządnym ojcem rodziny.

 • John Porter: Fanatyk płytowy to ginący gatunek (wywiad)

  Czy muzyka straciła swoją magię? Czy ludzie stają się cyborgami? Wreszcie - co z tym rock and rollem? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Johnem Porterem, który właśnie wydaje nowy album.