• Informacje na temat:

  nowy klip chylińskiej

Artykuły na temat: nowy klip chylińskiej
 • Chylińska vs. Lady GaGa. Wybierz!

  Agnieszka Chylińska czy Lady GaGa? Która z wokalistek ma większe szanse na zwycięstwo w plebiscycie Przebój Lata 2010?

 • Zobacz nowy klip Chylińskiej!

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Agnieszki Chylińskiej do piosenki "Wybaczam ci". Klip możecie obejrzeć poniżej!

 • "Zespół ma przyszłość"

  Zespół Kombi był jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców lat 80. Takie piosenki, jak "Black And White", "Słodkiego miłego życia" czy "Nasz rendez-vous", stały się wielkimi przebojami tamtej dekady. Kombi zakończyło działalność w 1992 roku, a wokalista-gitarzysta Grzegorz Skawiński oraz basista Waldemar Tkaczyk utworzyli później rockowy zespół O.N.A., w którym śpiewała kontrowersyjna Agnieszka Chylińska. Po jego rozpadzie, Skawiński i Tkaczyk postanowili w 2003 roku powołać ponownie...

 • Sexi Kukulska tylko u nas!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nowy teledysk Natalii Kukulskiej promujący jej nową płytę "Sexi Flexi" (premiera w piątek, 9 listopada)!

 • Robert Gawliński i nowy człowiek

  W sklepach jest już płyta "Kalejdoskop", pierwszy solowy album Roberta Gawlińskiego po 11-letniej przerwie. Spore kontrowersje wywołał teledysk do singlowego utworu "Grzesznicy" .

 • Chylińska: Daję fanom wybór

  Nowy przebój Agnieszki Chylińskiej zatytułowany "Nie mogę Cię zapomnieć" dla wielu fanów wokalistki był szokiem. Co na to piosenkarka?

 • Linda śpiewa ze Świetlikami

  "Las putas oscuras" to tytuł nowej płyty krakowskiej grupy Świetliki. Formacja kierowana przez poetę Marcina Świetlickiego ma nowego wokalistę - został nim znany aktor Bogusław Linda. Na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać pierwszych efektów współpracy zespołu i popularnego aktora.

 • Chylińska z Przebojem Roku!

  Znamy wyniki plebiscytu Przebój Roku RMF FM. Tytuł ten przypadł w udziale Agnieszce Chylińskiej za utwór "Nie mogę Cię zapomnieć" .

 • Śpiewa o 63 dniach chwały

  "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" - film fabularny opowiadający o Powstaniu Warszawskim - promowany będzie przez nową piosenkę popularnego rapera Bilona znanego z hip-hopowej formacji Hemp Gru. Obecnie trwają pracę nad teledyskiem. Film w kinach już 13 września.

 • Delight: Arktyczne powietrze i latające sterowce

  W poniedziałek, 4 grudnia, we Wrocławiu nakręcony został teledysk promujący najnowszy album skawińskiej grupy Delight "Breaking Ground", który ukaże się 15 stycznia 2007 roku nakładem słynnej nowojorskiej wytwórni Roadrunner. Klip powstał do utworu "Divided" otwierającego nową płytę. Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć galerię zdjęć z planu tego teledysku.

Wideo na temat: nowy klip chylińskiej
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Mambo, Lula i piraci

  "Mambo, Lula i piraci" to nowy film twórcy przebojowych "Disco Robaczków", z którymi w 2010 roku pląsało w Polsce ponad 600 tysięcy widzów. W pełnej gorących hitów z Karaibów, rozśpiewanej i roztańczonej komedii dla całej rodziny, głosów użyczyli m.in. pierwsza dama polskiego kabaretu - Katarzyna Pakosińska i człowiek o stu głosach - Jarosław Boberek. Lulu (Katarzyna Pakosińska) od dziecka śni o karierze estradowej. Szansą na spełnienie marzeń jest kasyno, które otwiera na plaży tajemniczy...