• Informacje na temat:

  nowy klub

Artykuły na temat: nowy klub
 • "Barwy szczęścia": Nowy klub dla bezsennych

  Przekształci prowadzony przez siebie fitness w całodobowy klub sportowy dla zapracowanych i cierpiących na bezsenność. - Myślę, że to wypali i że uda nam się wyjść z długów, w które wpędziła nas(...) w zamian za zniżki do klubu dla swoich pracowników.

 • Leszek Lichota zamyka swój klub

  Jak zapewnia Leszek Lichota, klub "Wkręt" przy ulicy Chełmskiej w Warszawie to już zamknięty rozdział w jego życiu. Aktor zrezygnował z prowadzenia lokalu położonego w kompleksie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych. Powodem był zbyt wysoki czynsz, jakiego zażądał właściciel obiektu.

 • "Na Wspólnej": Nowy biznes Izy

  Niebawem Brzozowska (Anna Korcz) umówi się na spotkanie z Kubickiem (Maciej Brzoska) i poinformuje go, że na wiosnę otwiera nowy klub. Zaproponuje, by prowadził w nim zajęcia i poprosi o pomoc przy zakupie sprzętu sportowego. Olaf przystanie na to. Jakiś czas później spotka się z nią ponownie. Brzozowska przedstawi mu przedstawiciela handlowego firmy, od której chce zakupić sprzęt. Woźniak...

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

 • "Czarny poniedziałek": Nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie

  Don Cheadle, Andrew Rannells i Regina Hall zagrają główne role w nowym serialu zatytułowanym "Czarny poniedziałek".

 • Sam Claflin w thrillerze "Klub dla wybrańców"

  Czy przystojniak, który rolami w hitach "Igrzyska śmierci", "Piraci z Karaibów", "Królewna Śnieżka i łowca" podbił Hollywood i rozkochał w sobie pół globu, może pozostać skromnym człowiekiem i wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? Sam Claflin przekonuje że "tak", a kolejną okazję do spotkania z jego osobą przynosi "Klub dla wybrańców".

 • Anna Lewandowska otwiera nowy biznes!

  Mistrzyni karate ogłosiła niedawno, że kończy karierę sportową. Wyznała, że teraz zamierza podporządkować się karierze męża oraz nowym projektom. Teraz wyszło na jaw, że Anna Lewandowska otwiera własny biznes! Co to będzie? Jak można było się spodziewać, żona "Lewego" będzie miała swój własny klub fitness! "Wybrała już miejsce na warszawskim Mokotowie i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie...

 • UFO nadlatuje. Dwa koncerty w Polsce

  Na początku marca 2015 roku na dwa koncerty do Polski przyleci brytyjskie UFO. Weterani hard rocka promować będą nowy album "A Conspiracy Of Stars".

 • "Barwy szczęścia": Gwiazdy, groźby i… nowy romans?

  ...w finansowy "dołek". W premierowych odcinkach klub zażąda od młodego sportowca gigantycznego odszkodowania - po tym, jak zataił swoje problemy ze zdrowiem. I Darek o radę poprosi właśnie przyjaciela sprzed(...) zachowanie syna, poprosi w końcu ukochaną, by dokończyła remont i wróciła do swojego mieszkania. Jak Sylwia zareaguje na jego słowa? A w finale: nowy flirt Natalii! Po rozstaniu z Oliwierem...

 • "Dzika droga" : Dzika blondynka

  Nowy film twórcy "Witaj w klubie" to pretensjonalna, feministyczna (sic!), wersja historii z rodzaju "Into the Wild" czy "Droga". Zmierzenie się z dziką naturą ma pomóc uporać się z sobą samym i przeszłością. Wyszło słabo.

Zdjęcia na temat: nowy klub
Wideo na temat: nowy klub
 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2697.

  Córeczka Izy zamartwia się, że rodzice się rozwiodą. Brzozowska uspokaja Klementynkę. Przeprasza Jerzego i obiecuje, że zrezygnuje ze swoich planów biznesowych. Spotyka się z mężczyzną, który miał jej wynająć lokal pod nowy klub sportowy i oznajmia mu, że musi mu odmówić współpracy.

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

 • "Na Wspólnej": Iza szuka nowych wyzwań

  Zdybicka przyjeżdża do szpitala na prośbę Izy. Ta mówi jej, że chce otworzyć nowy klub sportowy i prosi o pożyczenie pół miliona złotych! Ilona jest zaskoczona, ale po przejrzeniu biznesplanu Izy gratuluje jej. Tylko co na to powie Jerzy, który nieoczekiwanie zjawia się w szpitalu? Czy Iza wybierze zdrowie czy nie powstrzyma się przed nowymi planami biznesowymi?

 • Klub dla wybrańców

  Pochodzący z zamożnych rodzin Miles i Alistair rozpoczynają naukę na Oksfordzie. Wstępują również do klubu, którego członkowie uważają, że wszystko można zdobyć za pieniądze.

Dyskusje na temat: nowy klub
 • Re: "Barwy szczęścia": Nowy klub dlabezsennych

  Jak Agnieszka jak bartus ? Kto to pisze ?

 • Re: "Barwy szczęścia": Nowy klub dlabezsennych

  Jakie długi? Przecież mieszkanie oddali za długi.

 • Re: "Barwy szczęścia": Nowy klub dlabezsennych

  Biedny Łukasz, zmęczony :( Kasieńka też taka zmarnowana :(

 • Re: "Pierwsza miłość": Nowy biznes Kingi

  Scenarzystom albo się pomieszało, albo wam, dziennikarzom. Kinga ma już fitness, jeszcze niedawno czasem było o nim drobne wspominanie, a teraz nowy klub?Pierwsza Miłość to już całkiem inny serial niż kiedyś..Tak samo z mieszkaniem Majki..Nagle pokój jej dorobili.

 • Re: "Pierwsza miłość": Nowy biznes Kingi

  ekhm no może i sie pomylili, ale my i ci którzy oglądają pierwszą miłość to wiedzą dobrze że kinga od dawna ma fitness club a to że niby otwiera nowy biznes to chodzi tutaj o to że przeniesie się do innego lokalu gdzie będzie prowadziła ten fitness club, więc ludzie myślcie troche zanim coś napiszecie, może dlatego tak wypisuja że nowy biznes Kingi bo przenosi klub do innego lokalu ;]

 • Re: "Pierwsza miłość": Nowy biznes Kingi

  Racja ona juz prowadzi fitness klub scenarzystom juz się miesza w tych bzdurach i sami nie wiedza juz co pisza

 • Re: "Pierwsza miłość": Nowy biznes Kingi

  Przecież ona cały czas ma fitness klub!! Prowadziła go z Włodarczyk a potem odkupiła od niej tam też poznała jednego ze swoich facetów.

 • Re: "M jak miłość": Nowy sezon rozpoczyna się 3 września

  jest to tzw. dziewczyna guma nawet do cyrku sie nadaje.Jeszcze jedna sprawa. Piszecie żebym wam wysłal moje zdjęcie. A co to klub matrymonialny? tu jest porządna firma a nie jakies zdjęcia

 • Re: "Ranczo": Wesoła nowina

  A niech was ręka boska broni przed zakończeniem serialu. Tyle nowych tematów może być. Przecież np. Wargacz może okazać się byłym z WSI, zakładającym Klub Obrońców Donosicieli w Wilkowyjach, Wójtówna urządzi czarny protest wobec braku w aptece tabletek "dzień po", Myćko okaże się sympatykiem noszenia sfetru, radny z Dopiewa urządzi opozycję totalną, Hadziuk z Solejukiem założą nowy biznes w celu

 • Re: "Ranczo": Zapowiedź ostatniego odcinka

  A niech was ręka boska broni przed zakończeniem serialu. Tyle nowych tematów może być. Przecież np. Wargacz może okazać się byłym z WSI, zakładającym Klub Obrońców Donosicieli w Wilkowyjach, Wójtówna urządzi czarny protest wobec braku w aptece tabletek "dzień po", Myćko okaże się sympatykiem noszenia sfetru, radny z Dopiewa urządzi opozycję totalną, Hadziuk z Solejukiem założą nowy biznes w celu