• Informacje na temat:

  nowy kraśko

Artykuły na temat: nowy kraśko
 • Piotr Kraśko i jego żona Karolina mają się czego obawiać? Chodzi o nowy program

  Ciemne chmury nad Kraśkami. Nowy program miał być dla Piotra (47 l.) wyzwaniem i możliwością zyskania w oczach pracodawców. Żona boi się, że przyniesie więcej złego niż dobrego. Chyba nie tak to sobie wyobrażali…

 • Piotr Kraśko: Nikt nie popełnił plagiatu

  Piotr Kraśko jest zachwycony nową czołówką "Wiadomości" TVP. Odrzuca zarzuty, że jest ona kopią czołówki jednego z brytyjskich serwisów informacyjnych. Dziennikarz twierdzi, że nie da się wymyślić kolorów, których jeszcze w telewizji nie było, a motyw obracającej się kuli ziemskiej występuje w większości czołówek światowych i polskich serwisów informacyjnych.

 • Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko: trudne chwile w związku pary

  Przygotowania do tegorocznych Świąt Wielkiejnocy upłynęły im w ciepłej atmosferze. Piotr Kraśko (46), który niedawno wrócił z regat na Morzu Karaibskim, ogromnie stęsknił się za żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko (41) i dziećmi: Konstantym (10), Aleksandrem (7) i Laurą (2). Wszyscy cieszyli się wzajemną bliskością. - Wielkanoc najczęściej spędzamy u nas w stadninie na Mazurach. I nie zamykamy się...

 • "Celebrity Splash!": Adam Kraśko nie trenuje

  Dlaczego Adam Kraśko opuszcza treningi przed półfinałem "Celebrity Splash!" Czyżby nie zależało mu na zwycięstwie w programie?

 • Piotr Kraśko z pomysłem na nowy biznes! Odniesie sukces?

  Piotr Kraśko (44 l.) podobno niewiele robi sobie z tego, że po tylu latach stracił swoją posadę w TVP. Ma już mieć pomysł na nowy biznes! Czy rozpocznie współpracę z TVN? A może założy własną stadninę koni? Przyjaciel dziennikarza ujawnia jego plany!

 • "Celebrity Splash!": Adam Kraśko szykuje skok życia

  Adam Kraśko, czyli najsławniejszy rolnik w Polsce, w sobotę będzie skakał w ćwierćfinale "Celebrity Splash!". Nietypowy skoczek zdradza, że przygotowuje coś specjalnego.

 • Adam Kraśko ruszył na ratunek rodzicom!

  Susza, która dotknęła Polskę, dała się we znaki i jemu. Adam Kraśko (42), który z rodzicami Alicją i Mikołajem prowadzi gospodarstwo koło Hajnówki, liczy straty. Ich sąsiedzi czekają na dotacje od rządu, a on postanowił działać już teraz. "Biorę każdą pracę, jaka się przytrafi, żeby pomóc rodzicom. Mama ma 68 lat, a tata 73, więc sami sobie nie poradzą" - żali się "Rewii" Kraśko. Nowy...

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • Małgorzata Rozenek i Piotr Kraśko unikali się na ramówce TVN

  Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (brak metryki) i Piotr Kraśko (46 l.) pojawili się na tej samej imprezie. Kulisy ich "spotkania" są dość zaskakujące.

 • Adam Kraśko: Bohater programu "Rolnik szuka żony" w "Celebrity Splash"

  Adam Kraśko, znany z programu "Rolnik szuka żony", bierze udział w kolejnym telewizyjnym show "Celebrity Splash". Niemal 2-metrowy mężczyzna, ważący blisko 170 kilogramów, zdradził, że bardzo boi się wysokości. Opowiedział też, co wydarzyło się po zakończeniu "Rolnika...".

Wideo na temat: nowy kraśko
 • Adam Kraśko z "Rolnik szuka żony" boi się skakać do wody!

  Lęk przed dużymi wysokościami potrafi skutecznie sparaliżować niejednego twardziela. Doskonałym dowodem na to jest Adam Kraśko, rolnik, który szukał żony. Nowy celebryta chyba nie zdawał sobie sprawy z wielkości swojego strachu. Czy akrofobia powstrzyma go przed skokiem? A może Adam, wspierany przez innych, przezwycięży lęk i skoczy z wyższej wieży? Pierwszy odcinek "Celebrity Splash" już

 • Jak gwiazdy spędzają sylwestra?

  Jakie sylwestrowe plany mają gwiazdy? Marta Wierzbicka przyznała, że ostatnia noc starego roku będzie spontaniczna i... spędzi go przed telewizorem. Zofia Zborowska nie przywiązuje wielkiej wagi do tego dnia i spędzi go w towarzystwie najbliższej rodziny. Piotr Kraśko Nowy Rok prawdopodobnie powita na Mazurach wraz z sąsiadami. (Agencja TVN/x-news)