• Informacje na temat:

  nowy look

Artykuły na temat: nowy look
 • Nowy look Izabeli Zwierzyńskiej

  ...siebie odrobinę dystansu. Nowy sport przyczynił się do tego, że schudła. Na lekcje zumby chodzi dwa razy w tygodniu. W pozostałe dni także korzysta z sali ćwiczeń Przez wakacje bardzo się...

 • Agnieszka Kaczorowska o swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami"

  - Żeby zatańczyć rumbę, musieliśmy spędzić z Rafałem trochę czasu razem - mówi Agnieszka Kaczorowska. Tancerka odniosła się w ten sposób do medialnych plotek o romansie z Rafałem Maślakiem, czyli swoim partnerem z programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami".

 • "Świat według Kiepskich": Tajemnica nowej fryzury Ferdka

  W premierowych odcinkach "Świata według Kiepskich" widzowie mogą oglądać nowy look serialowego Ferdka!

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Odmieniona Beata Kozidrak wraca z nowym singlem!

  Beata Kozidrak (56 l.) w atmosferze skandalu związanego z rozwodem przygotowuje się do premiery nowego teledysku do piosenki "Upiłam się tobą". Tylko u nas możecie zobaczyć zdjęcia z planu i nowy look piosenkarki autorstwa Kajetana Góry.

 • Tomasz Kammel poprowadzi galę The Look Of The Year

  Galę finałową prestiżowego konkursu dla modelek The Look Of The Year, którą w piątek transmitować będzie telewizyjna Dwójka, poprowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. - Postaramy się dodać dziewczynom otuchy. Taki mamy cel - mówi Life Kammel.

 • Marta Żmuda-Trzebiatowska zmieniła fryzurę! Wygląda korzystniej?

  Marta Żmuda-Trzebiatowska (31 l.) niedawno poinformowała fanów, że zdecydowała się na zmianę fryzury. "Cięcie na całego" - zachwala swój nowy "look". Aktorka postawiła na modną grzywkę i nieco skróciła włosy. Jak się prezentuje? Obstawiamy, że mężowi się podoba! A wam? Porównajcie zdjęcia!

 • David Lee Roth, wokalista słynnej formacji Van Halen, postanowił umilić wszystkim fanom oczekiwanie na nowy album swojej formacji. W poniedziałek, 6 listopada, wydał swój nowy singel. Utwór "Look At All The People Here Tonight!" będzie promowany wyłącznie w internetowych stacjach radio wych.

 • Monika Pietrasińska zmieniła fryzurę!

  Monika Pietrasińska (26 l.), znana z roli w "Miłości na bogato", lubi zaskakiwać. Podczas jednej z imprez zaprezentowała wszystkim swój nowy "look". Do tej pory celebrytka była porównywana do Natalii Siwiec. Chyba miała już dość tych skojarzeń i przefarbowała się na platynowy blond! Pasuje jej? Porównajcie zdjęcia sprzed metamorfozy i tuż po niej!

 • Po 24 latach współpracy David Byrne, były lider słynnej amerykańskiej grupy Talking Heads, zrezygnował z nagrywania dla wytwórni Warner Brothers i przeniósł się do firmy Virgin. Pierwszym efektem tej zmiany będzie album "Look Into The Eyeball", który ukaże się na rynku już 7 maja.

Dyskusje na temat: nowy look