• Informacje na temat:

  nowy młody

Artykuły na temat: nowy młody
 • "Ziuk. Młody Piłsudski": Premiera serialu w grudniu!

  ...11 listopada o godz. 20.15 TVP1 ponownie wyemituje premierowy, trochę zmodyfikowany, odcinek serialu historycznego "Ziuk. Młody Piłsudski". Co ciekawe, ten epizod, co prawda w innej wersji (nowa(...), a według pierwszych zapowiedzi produkcja miała trafić do wiosennej ramówki stacji. - Zdecydowaliśmy się na emisję pilota "Młodego Piłsudskiego", bo chcemy nim promować nasz nowy serial, który...

 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.

 • "Młody Sheldon": Data premiery w Comedy Central

  Tej jesieni na antenie pojawi się nowy serial komediowy, "Młody Sheldon", opowiadający o dziecięcych latach Sheldona Coopera, jednego z głównych bohaterów popularnej "Teorii wielkiego podrywu". Premierowe odcinki od 1 października, od poniedziałku do piątku, na antenie Comedy Central Polska.

 • "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": Nowy zwiastun!

  Pojawił się nowy teaserowy zwiastun "Gwiezdnych Wojen: Przebudzenia Mocy". Po raz pierwszy zobaczyliśmy Harrisona Forda.

 • "Młody papież": HBO pokaże nowy serial z Judem Lawem w roli głównej

  HBO w Polsce pokaże produkcję uznaną za wydarzenie tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji – serial "Młody papież" ("The Young Pope") w reżyserii laureata Oscara Paulo Sorrentino. W tej niezwykle wyczekiwanej produkcji występują Jude Law, Diane Keaton, Silvio Orlando, Javier Cámara, Scott Shepherd, Cécile de France, Ludivine Sagnier, Toni Bertorelli oraz James Cromwell. Pierwszy odcinek...

 • Ursynalia 2015: Piękni i Młodzi oraz Sokół i Marysia Starosta

  Zaskakujące ogłoszenie od organizatorów festiwalu Ursynalia 2015 - za jednym zamachem ujawniono hiphopowy duet Sokół i Marysia Starosta oraz discopolową grupę Piękni i Młodzi.

 • Piękni i Młodzi: Magda Narożna apeluje do byłego męża

  Nowy rok przyniósł wielkie zmiany w zespole Piękni i Młodzi. Dawid Narożny został wyrzucony z grupy. Ale nie chce się z tym pogodzić. Żona wydała oświadczenie.

 • Trudne decyzje Macieja Musiała

  Młody aktor podjął ostatnio dwie przełomowe decyzje - najpierw rzucił swoją dziewczynę, potem studia na filozofii.

 • "Nowy papież": Kiedy premiera serialu?

  ..."​Nowy papież" (New Pope) to kolejna część serialu w reżyserii zdobywcy Oscara Paola Sorrentina rozgrywająca się za murami Watykanu. W głównych rolach w kontynuacji Młodego papieża występują Jude Law oraz John Malkovich. Premiera serialu odbędzie się 10 stycznia 2020 roku w HBO GO, a w HBO - 14 stycznia.

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

Zdjęcia na temat: nowy młody
Wideo na temat: nowy młody
 • "Barwy szczęścia": Młodzi w natarciu

  ). – Oliwka powiedziała Angeli, że jest nowy nauczyciel geografii, ale na pewno nie sądziła, że Angela zakocha się w nauczycielu i wynikną z tego takie sytuacje (…) - Najtrudniej to chyba będzie przyjąć

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • „M jak miłość”: Nowy chłopak dla Uli?

  Franek Zarzycki to młody leśniczy, który powrócił do Grabiny. Jest tajemniczy i niedostępny. Zaintrygował bardzo Ulę. Jest szansa, że młoda Mostowiaczka się w nim zakocha, a Franek chętnie się z nią spotyka. Czy Natalka będzie zazdrosna o uczucia siostry?

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

Dyskusje na temat: nowy młody