• Informacje na temat:

  nowy obszar

Artykuły na temat: nowy obszar
 • "Dzwony wojny": Nowy serial TVP i BBC na rocznicę I wojny światowej

  ...cztery miesiące, jak się teraz nie zaciągniemy, to ominie nas cała zabawa. Zapakują cię na łódź i jedziesz do obcego kraju, po drodze poznając mnóstwo nowych kumpli. Ale przeskoczmy parę lat naprzód(...), gdzie na 50 hektarach wynajętego pola zostały wybudowane okopy niemieckie i brytyjskie oraz rozległy obszar ziemi niczyjej, poznaczony lejami po wybuchach. W trakcie zdjęć do scen bitewnych zużyto...

 • "Autorki": Nowy dokument Janusza Mrozowskiego

  Janusz Mrozowski, reżyser znany choćby z takich filmów jak głośne "Więzienne bajery" czy wielokrotnie nagradzana "Trylogia więzienna", wraca ze swoim najnowszym dokumentem - "Autorki".

 • Barack Obama wystąpi w programie "Running Wild with Bear Grylls"

  Kojarzycie program stacji Discovery Channel "Szkoła przetrwania"? Bear Grylls, brytyjski alpinista i podróżnik, prowadzi obecnie nowy program, a w jednym z najbliższych odcinków wystąpi Barack Obama.

 • "Ciemności skryją ziemię" z ogromną widownią. Będą kolejne emisje w TVP

  Aż trzykrotnie więcej widzów niż zwykle o tej porze włączyło odbiorniki telewizyjne z TVP2 w późny wtorkowy wieczór, by zobaczyć wstrząsający dokument "Ciemności skryją ziemię" o niemieckich obozach koncentracyjnych z unikalnymi materiałami filmowymi wykonanymi w ostatnich dniach wojny przez wojskowych operatorów alianckich armii, m.in. w Buchenwaldzie, Majdanku, Auschwitz i Dachau.

 • "Blindspot: Mapa zbrodni": Jamie Alexander - dziewczyna z tatuażami

  ...12 listopada na antenie Canal+ zadebiutował nowy serial kryminalny "Blindspot: Mapa zbrodni". Znaleziona w centrum Nowego Jorku wytatuowana kobieta staje się kluczem do rozwiązania szeregu zagadek kryminalnych. W głównej roli występuje znana z ekranizacji komiksów Marvela "Thor" Jaimie Alexander. Kolejne odcinki serialu można oglądać w czwartki o godz. 21 w Canal+.

 • "Mali Giganci" wywołują kontrowersje

  "Mali Giganci" to wiosenny hit telewizji TVN. Rywalizację uzdolnionych dzieci ogląda prawie 4 mln Polaków. Eksperci przestrzegają jednak, że to co dla dorosłego widza jest miłą rozrywką, dla dziecięcych uczestników show może stać się zagrożeniem dla rozwoju psychicznego.

 • Maciej Orłoś pierwszy raz tak szczerze o swoim odejściu z "Teleexpressu"!

  ..., uznając że Orłosia wykurzyła z Woronicza "dobra zmiana"! Sam zainteresowany nie chciał komentować tych rewelacji. Do teraz... Właśnie ukazał się nowy numer "Newsweeka", w którym Orłoś opowiada o kulisach(...), żebym coś czytał pod przymusem. Ale widziałem, że to w taką stronę idzie. Będzie coraz gorzej. (...) Zobaczyłem, że cały ten obszar symbolicznego Placu Powstańców coraz bardziej się zagęszcza. Że jest...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Renata Kaczoruk współpracuje z byłym ministrem!

  ...jednym światem, ale istniały inne i od wielu lat staram się nie tylko pracować jako modelka, lecz także rozwijać się na innych obszarach - tłumaczy Kaczoruk. Mimo pracy z byłym ministrem nie zamierza rezygnować z branży modowej. Ma nawet pomysł na nowy projekt, o którym niebawem będzie głośno. - Modeling pozostaje czymś, co kocham i co mnie fascynuje, bawi i sprawia mi ogromną radość - podkreśla...

 • Kamil Kula: Zakochany salowy

  - Prawdziwe uczucie pokona największe trudności - zapewnia Kamil Kula, który w serialu "Na dobre i na złe" gra zakochanego salowego. - Szczepan jest wytrwały i nie odpuści - mówi o swoim bohaterze. - Dla miłości gotowy jest zrobić wszystko.