• Informacje na temat:

  nowy odtwarzacz

Artykuły na temat: nowy odtwarzacz
 • ...prezent, nowy odtwarzacz do samochodu. Feliks radzi Teresie, by wzięła kredyt na spłatę pożyczki Rudolfa. Sugeruje, że pomoże jej w tym jego znajomy.

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Najlepsze seriale na Blu-Ray. Jakie warto polecić?

  ...mija, gdy porównamy sobie, w jakiej jakości wyświetlane są tam filmy. Nie ma wątpliwości, że w o wiele gorszej niż za pośrednictwem odtwarzacza Blu-Ray. Co więcej, Blu-Ray to dostęp do najlepszych(...) siódmego sezonu. Jeśli planujemy kupić odtwarzacz Blu-Ray i nie wiemy, na jaki serial na początek się zdecydować, to “Gra o Tron" wydaje się tu najlepszą opcją. Twin Peaks Mrocznie, tajemniczo...

 • Postanowienia ogólne 1.""Odtwarzacz DVD na Nowy Rok" SMS", zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne...

 • Zięć Kaczyńskiego kupił sobie porsche

  Nowy nabytek Marcina to prawdziwe cacko. Elektroniczne sterowanie silnikiem, lekka konstrukcja - wylicza "Super Express". "Kilkoma guzikami w samej kierownicy można sterować zarówno wbudowaną nawigacją GPS, odtwarzaczem CD, jak i telefonem komórkowym. A to bardzo ułatwi pracę tak zabieganemu Dubienieckiemu" - czytamy. Przypomnijmy, że o Marcinie zrobiło się ostatnio głośno, głównie za sprawą...

 • USA: Rośnie popyt na odtwarzacze DVD

  W listopadzie w Stanach Zjednoczonych po raz pierwszy sprzedaż odtwarzaczy DVD była większa niż sprzedaż magnetowidów, poinformowała firma NPD Intelec, badająca rynek multimediów.

 • "Ranczo" - wsi sielska, anielska i... serialowa

  ..., to: plebania, salka parafialna, szklarnia księdza, stara i nowa szkoła, ośrodek zdrowia dr Wezóła, dom Witebskiego, stary i nowy dom Więcławskich, dom Hadziuków, chata Zielarki, jeziorko oraz ruiny(...), zainspirowanej działaniem Grundtviga. Wykłady, jakie się tam odbywają, to m.in. : o kulturze picia alkoholu (Kusy), o odtwarzaczach MP3, o feminizmie, o higienie.

 • Samsung: Odtwarzacz DVD z twardym dyskiem

  Prawdziwi miłośnicy kina wiedzą, że nic tak nie przeszkadza w oglądaniu ulubionych filmów, jak słaba jakość obrazu, płaski, zniekształcony dźwięk i zniszczona taśma VHS. Technika DVD pozwala w pełni docenić uroki ulubionych filmów, które do tej pory mogliśmy w dobrej jakości oglądać tylko w klasycznym kinie.

 • Inteligentne DVD

  Można już kupić inteligentny odtwarzacz DVD, który potrafi pominąć w prezentowanym filmie sceny pełne przemocy, przepełnione seksem, czy takie, w których pojawia się zbyt dużo przekleństw, lub które urazić mogą wrażliwych widzów. Koncepcja urządzenia powstała w firmie ClearPlay, odtwarzacz wyprodukowała natomiast firma Thomson Inc., RCA. Urządzenie kosztuje 79 dolarów.

 • Inwazja DVD, czyli potęga kina domowego

  Rok 2003 można śmiało określić "rokiem DVD". Nowa technologia cieszy się coraz większą popularnością wśród amerykańskich użytkowników. Jeszcze w 1996 roku na sześć sprzedanych kaset video przypadała zaledwie jedna płyta DVD, a już w ubiegłym roku na 17 zakupionych płyt tylko jedna kaseta. Zmierzch ery video jest więc przesądzony. Nadszedł czas DVD.