• Informacje na temat:

  nowy partner jennifer lopez

Artykuły na temat: nowy partner jennifer lopez
 • Jennifer Lopez ma już nowego chłopaka!?

  Jennifer Lopez (44 l.) od dwóch miesięcy jest singielką. Wedle doniesień już niedługo może się to zmienić!

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Gwyneth Paltrow ma już nowego faceta!

  ...znalazła sobie młodszego kochanka. Z upodobań do młodszych partnerów znane są też m.in. Madonna, Heidi Klum, Demii Moore czy Jennifer Lopez.(...) zagraniczne media, Gwyneth Paltrow jest zakochana po uszy, ale wcale nie w swoim mężu. Nowy wybranek aktorki ponoć jest od niej o kilka lat młodszy! "On ma kręcone włosy i prawdopodobnie około 30

 • Jennifer Lopez charytatywnie z Christiną Aguilerą

  Jennifer Lopez dołączyła do grona latynoskich gwiazd, które nagrają piosenkę "The Last Goodbye". Utwór zostanie wydany na singlu, a dochód z jego sprzedaży trafi na konto wszystkich dotkniętych atakami terrorystycznymi na Nowy Jork i Waszyngton.

 • Najśmieszniejsze rodzinki

  ...celebrytów na własną prośbę znalazło się w produkcji. Byli to między innymi: Britney Spears, Katy Perry, Jennifer Lopez, Enrique Iglesias, a także znani aktorzy: Katie Holmes czy Kyle MacLachlan(...)", dlatego obok mniejszości kulturowych  "na celowniku" są także mniejszości seksualne. Serial świetnie parodiuje społeczne stereotypy i wyobrażenia o gejach. Według serialu, syn Jay'a i jego partner nie...

 • Latynoska piękność Jennifer Lopez, znana aktorka i piosenkarka, przyjaciółka rapera Puff Daddy'ego, w ankiecie przeprowadzonej wśród czytelników brytyjskiego magazynu dla panów "FHM", została nazwana najbardziej seksowną kobietą na świecie.

 • Latynoska piękność Jennifer Lopez nadal nie znika z pierwszych stron gazet. Tym razem nie chodzi jednak o jej nową rolę, płytę, czy życiowego partnera Puffa Daddy'ego. Aktorka i piosenkarka została pozwana do sądu przez agencję reprezentującą kiedyś jej interesy.

 • Jennifer Lopez, amerykańska wokalistka pop i znana aktorka, znalazła sobie sposób na wypromowanie swojego nowego życiowego partnera. Cris Judd nie będzie już tancerzem, ale zajmie się reżyserią teledysków swej ukochanej.

 • Nowy menedżer J. Lo.

  Jeff Kwatinetz, były narzeczony aktorki Brittany Murphy, został nowym menedżerem Jennifer Lopez. The Firm, agencja dla której pracuje Kwatinetz, ma pod swoją opieką przede wszystkim gwiazdy ze środowiska filmowego - aktorów Orlando Blooma, Cameron Diaz, Roberta De Niro, Natalie Protman i reżysera Martina Scorsese.

 • Jennifer Lopez ma wątpliwości. To koniec romansu?

  Gwiazda pop Jennifer Lopez poważnie zastanawia się nad przyszłością związku z młodszym o 18 lat tancerzem Casperem Smartem - donoszą plotkarskie media.