• Informacje na temat:

  nowy partner sharon stone

Artykuły na temat: nowy partner sharon stone
 • "Ally McBeal": Rodzina na pierwszym miejscu

  ...idealnego, by założyć rodzinę - oznajmiła. Kilka tygodni później, zachęcona przez decyzję Sharon Stone, rozpoczęła proces adopcyjny. - Los pobłogosławił mnie pięknym synkiem - pochwaliła się w styczniu(...) agentki oraz samego Kelley’ego poleciała do Los Angeles, by wziąć udział w castingach do roli Ally McBeal. Zrobiła wrażenie i dostała główną rolę. Zdecydowała się porzucić Nowy Jork i zamienić go na...

 • Instynkt Sharon Stone

  Znana amerykańska aktorka Sharon Stone ( "Nagi instynkt" , "Kobieta-kot" ) zamierza adoptować kolejne dziecko. Hollywoodzka gwiazda jest już przybraną matką trzyletniego Roana.

 • S. Stone: "Nie mam czasu na miłość!"

  Sharon Stone (47 l., "Kobieta-kot" ) przyznaje, że jedynymi mężczyznami w jej życiu są adoptowani synkowie. Aktorka mówi, że ta sytuacja długo się nie zmieni, ponieważ "obecnie w ogóle nie interesuje się płcią przeciwną".

 • Nie będzie "Nagiego instynktu 2"?

  Sharon Stone, która z niecierpliwością czeka na rozpoczęcie kontynuacji erotycznego thrillera z 1992 roku "Nagi instynkt", będzie zapewne zawiedziona. Projekt realizacji filmu został odłożony - tak przynajmniej podają hollywoodzkie źródła. Magazyn "Variety" i dziennik "New York Daily" twierdzą, że planowana produkcja sequela z powodu braku odtwórców głównych ról męskich nie rozpocznie się

 • Kino erotycznego skandalu

  Weźmy najsłynniejszą erotyczną scenę lat. 90. - w "Nagim instynkcie" Sharon Stone pokazuje Michaelowi Douglasowi, że nie ma bielizny - i porównajmy ją z fragmentem "Intymności" (2000) Patrice'a Chereau, w której Kerry Fox bierze do ust penisa ekranowego partnera, a zrozumiemy, jak zmienił się sposób eksploatacji przez współczesne kino granic obyczajowej poprawności.

 • Helen Hunt: Kreacja z H&M na Oscarach

  Podczas oscarowej gali w morzu sukien od Valentino czy Diora dostrzec można było kreację z popularnej "sieciówki" H&M. Zdecydowała się na nią Helen Hunt. Czy debiut H&M-u na czerwonym dywanie związany jest planowaną premierą nowej kolekcji marki?

 • Relacja z wręczenia Oscarów!

  W nocy z niedzieli, 24 marca, na poniedziałek, 25 marca, w sali Hollywood & Highland's Kodak Theater w Los Angeles, wręczano najważniejsze filmowe nagrody na świecie - Oscary. Bohaterami wieczoru były dwa obrazy: PIĘKNY UMYSŁ oraz WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA , które zdobyły po cztery Oscary! Oto pełna relacja z tej ceremonii, którą przekazywaliśmy wam na żywo.

 • Michelle Williams: Aktorka w trampkach

  Mimo dopiero 32 lat już trzy razy nominowana była do Oscara. Każdym kolejnym filmem Michelle Williams potwierdza jednak, że Hollywood to nie jej bajka. Z okazji kinowej premiery jej najnowszego obrazu - "Take This Waltz" - przypominamy jej najlepsze ekranowe kreacje.