• Informacje na temat:

  nowy poster

Artykuły na temat: nowy poster
 • "Detektyw": Plakaty promujące drugi sezon

  Na obu grafikach widnieje napis "We get the world we deserve", co przetłumaczyć można jako "Mamy świat, na jaki zasługujemy". Pierwszy poster przedstawia panoramę metropolii widzianą spod wiaduktu(...) Woodrugh) oraz Jon Lindstrom, C.S. Lee i Kelly Reilly. Nowy sezon "Detektywa" widzowie zobaczą już 21 czerwca.

 • Plakat nr 11

  Jak co tydzień pojawił się nowy plakat reklamujący trzeci sezon serialu "Czysta krew".

 • Backstreet Boys wracają

  Członkowie amerykańskiego boysbandu Backstreet Boys nie chcą trzymać swoich fanów w niepewności i ujawnili już szczegóły dotyczące ich powrotu do aktywnej działalności muzycznej. Znamy już tytuł pierwszego singla z nowej płyty - będzie nim piosenka "Poster Girl".

 • Antyrosyjskie plakaty w Karlowych Warach

  Oburzenie i protesty wywołały antyrosyjskie plakaty, które pojawiły się w Karlowych Warach. "Zaproś Rosjanina do domu - ukradnie Ci ojczyznę" - głosiły postery na słupach reklamowych w przeddzień 49. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego. Plakaty usunięto.

 • "Sin City: Damulka warta grzechu": Jessica Alba nago?

  W sieci pojawiły się nowe plakaty do filmu "Sin City: Damulka warta grzechu", a wśród niż odważny poster z ikoną serii - striptizerką Nancy Callahan. "Nie mam żadnych problemów z tym, że seks pomaga sprzedawać nasz film" - deklaruje grająca Nancy Jessica Alba.

 • Operatorzy honorują Sobocińskiego

  Polski operator Witold Sobociński otrzyma nagrodę za całokształt twórczości od Stowarzyszenia Operatorów Amerykańskich (American Society of Cinematographers' Intl. Achievement Award). Wyróżnienie honoruje dorobek operatorski twórców pracujących poza Stanami Zjednoczonymi. Wręczenie nagrody odbędzie się podczas uroczystej ceremonii (17th Outstanding Achievement Awards Ceremony) zaplanowanej na 16 lutego przyszłego roku w Century Plaza Hotel w Los Angeles.

 • Backstreet Boys w czerwcu

  Na 14 czerwca wyznaczono datę premiery "Never Gone", nowej płyty grupy Backstreet Boys. Amerykański kwintet, jeden z najsłynniejszych boysbandów lat 90., powraca na scenę po pięcioletniej przerwie.

 • Odrestaurowany Valentino: Hollywoodzki pokaz

  29 listopada w budynku Akademii Filmowej w Hollywood odbył się specjalny pokaz odrestaurowanej kopii filmu "Beyond the Rocks" z 1922 roku, w którym główne role zagrali Rudolf Valentino i Gloria Swanson. Film przez lata uznany był za zaginiony. Sensacyjnego odkrycia dokonano w 2001 roku, kiedy w The Nederlands Filmmuseum znaleziono pierwszą rolkę filmu.

 • "Stalingrad": Radzieccy mściciele z piekła rodem

  "Stalingrad" to długo wyczekiwana epopeja narodowa i historia wielkiej miłości w jednym. Jest wybuchowo i patetycznie, aż trudno nadążyć za poszczególnymi metaforami - Joanna Ostrowska pisze o superprodukcji Fiodora Bondarczuka.

Dyskusje na temat: nowy poster
 • Re: Powiedzieli "tak"!

  domyślam się, że tak ważny news zasługuje na kilka wpisów, nie to co chociażby śmieszny nowy poster i inne promosy True Blood, która ma premierę za 2 tygodnie.