• Informacje na temat:

  nowy prezenter

Artykuły na temat: nowy prezenter
 • MTV szuka prezentera

  Marcin Prokop , Paulina Jaskólska , Kasia Burzyńska , Edyta Herbuś , Michał Piróg , Wojtek Łozowski . Co ich łączy? Swoja karierę zaczynali przed kamerami MTV Polska. Stacja ogłasza casting na nowego prezentera. Nowy dziennikarz zadebiutuje na antenie stacji jesienią 2010.

 • Igor Sokołowski odchodzi z TVN 24

  Prezenter Igor Sokołowski odchodzi z kanału TVN 24 - poinformował portal Wirtualne.media.pl.

 • Majdan zostanie prezenterem?

  Radek Majdan niewiele zdziała już na boisku piłkarskim i teraz musi szybko znaleźć nowy pomysł na życie. Plotki o tym, jakoby sportowiec szykował się do pracy w telewizji, krążyły już od dawna. Teraz się potwierdzają. Dzisiejszy "Fakt" donosi, że Majdan prowadzi rozmowy z władzami TVP 2 w sprawie pracy w programie śniadaniowym tejże stacji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, być może...

 • Jeremy Clarkson porównany do pedofila. Wynajął już prawników

  Jeremy Clarkson kontratakuje. Prezenter "Top Gear", zawieszony przez BBC za rzekome pobicie producenta programu, wynajął prawników - mają oni zmusić korporację do ujawnienia osoby, która porównała Clarksona z pedofilem Jimmym Savilem. Ten nieżyjący już prezenter popularnych programów przez lata molestował dzieci. Robił to zarówno w studiach telewizji BBC, jak i w szpitalach, gdzie charytatywnie

 • Kurzajewski ma powody do zadowolenia! Koniec banicji w TVP!

  Jeden z tabloidów dowiedział się, że popularny prezenter wraca do łask szefostwa. Podobno poprowadzi niebawem nowy program...

 • Afera Jeremy 'ego Clarksona: Zamiast steku, talerz wędlin

  Już ponad 800 tys. osób podpisało petycję wzywającą BBC do cofnięcia decyzji o zawieszeniu Jeremy'ego Clarksona. Prezenter popularnego programu "Top Gear" miał uderzyć swojego producenta w hotelowej restauracji.

 • Szokujące zarobki prezenterów TVP

  Nowy kontrakt 38-letniego prezentera telewizji publicznej opiewać będzie na bardzo zawrotną sumkę. Ile zarobi Piotr Kraśko ? Zobacz, ile zarobią prezenterzy TVP!

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Nowy rozdział w jej życiu

  ...", którego frontmanem jest dziennikarz i prezenter muzyczny Wit Dziki, z albumu "Funk Punch". Laura Samojłowicz doskonale odnalazła się w stylizacji, reprezentowanej przez grupę, a  jej głos świetnie...

 • Karol Strasburger "wyleczył się" z ADHD

  Teleturniej "Familiada" świętuje 20. urodziny. - Początkowo uległem modzie, by jako prezenter być bardzo żywy, przejawiać ADHD. Teraz jestem spokojniejszy i bardziej naturalny - przyznaje Karol Strasburger, gospodarz programu.

Wideo na temat: nowy prezenter
 • Urbański: tęsknię do telewizji

  Internet jest popularny, ale to w telewizji szukamy prestiżu – mówi prezenter. Obecnie koncentruje się na działalności w sieci, rozwijając nowy projekt, w którym wyjaśnia widzom mechanizm działania różnorodnych urządzeń. Nie ukrywa jednak, że chciałby wrócić do telewizji.

Dyskusje na temat: nowy prezenter