• Informacje na temat:

  nowy prezydent

Artykuły na temat: nowy prezydent
 • "Graves": Nowy serial z Nickiem Nolte

  ..."Graves" to serial komediowy ze znakomitym Nickiem Nolte w roli emerytowanego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który za wszelką cenę chce wrócić na scenę polityczną.

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • ...oczach". "Zlekceważył prośbę rzecznika praw obywatelskich o skierowanie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego. Prezydent nie ma praw do trybunału, przynajmniej dopóty, dopóki nie będzie on całkowicie(...) Piotrowi Liberze, który w swoim kazaniu krytykował "lewacką kulturę multikulti, nowoczesną demokrację i pogubiony duchowo Zachód". "Niedługo okaże się, że KOR zakładali premier Szydło, prezydent Duda, tylko...

 • Prezydent USA zbagatelizował Holokaust

  Latem 1943 roku Jan Karski udał się z tajną misją poinformowania zachodniego świata o tragicznej sytuacji Żydów w Polsce. Ówczesny prezydent USA - Franklin D. Roosevelt, pomimo dostarczonej wiedzy nie podjął żadnych działań. Między innymi o tym dramatycznym spotkaniu opowiada film Sławomira Grünberga "Karski i władcy ludzkości", który pojawi się w kinach już 24 kwietnia.

 • Bronisław i Anna Komorowscy kupili nowy apartament! "Przepych i luksus na każdym kroku"

  ...nie byliby sobą, gdyby nie zapytali, skąd mają na to pieniądze.  "Prezydent zarabia przede wszystkim na wykładach. Popularny jest głównie w USA i Chinach" - zdradza osoba z otoczenia byłego prezydenta.

 • Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

  To może być wydarzenie w kampanii wyborczej. Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego. "We wtorek u mnie prezydent" - pochwalił się na Facebooku gospodarz talk show.

 • "Conviction": Nowy serial Hayley Atwell

  W październiku na antenie amerykańskiej stacji ABC zadebiutuje nowy serial z Hayley Atwell ("Agentka Carter", "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz").

 • W TVP debata z udziałem kandydatów na prezydenta

  We wtorek, 5 maja, wieczorem w TVP odbędzie się debata, w której ma uczestniczyć 10 spośród 11 kandydatów na prezydenta. Nie weźmie w niej udziału ubiegający się o reelekcję prezydent Bronisław Komorowski. W debacie ostatecznie uczestniczyć będzie kandydatka SLD Magdalena Ogórek.

 • TVN kręci nowy serial w... Rybniku!

  ...serialu będzie kampus. W serialu zagra wielu znanych aktorów. Emisja odbędzie się jesienią w najlepszym czasie antenowym. Póki co, nie mogę zdradzić, jaki tytuł będzie miał serial, obsadę też podamy w późniejszym terminie - mówi Agnieszka Skupień, asystent prezydenta Rybnika w wywiadzie dla "Dziennika Zachodniego". Wcześniej podobne umowy TVN zawierał m.in. z władzami Torunia. Miasto, za cenę...

 • "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I": Nowy trailer

  W listopadzie do kin trafi kolejna część ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część I" w reżyserii Francisa Lawrence'a. Podobnie jak w poprzednich filmach, obok grających główne role Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen) i Josha Hutchersona (Peeta Mellark), zobaczymy doskonałych aktorów także na drugim planie.

Zdjęcia na temat: nowy prezydent
Wideo na temat: nowy prezydent
Dyskusje na temat: nowy prezydent