• Informacje na temat:

  nowy program majdana

Artykuły na temat: nowy program majdana
 • Małgorzata Rozenek-Majdan ostro o „Iron Majdan”! Jest niezadowolona?!

  Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie, jak robić interesy i na długo zagościć w świecie show-biznesu. Jej nowy program „Iron Majdan” zyskał popularność, jednak ona sama chyba nie jest do końca przekonana, czy jest zadowolona z tego projektu.

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Wiadomo, co zamierza po urodzeniu dziecka!

  ...krok kwalifikacji in vitro. To nie są jedyne działania, jakie Małgosia zaplanowała do czerwca. Chce nakręcić nowy program dla stacji TVN Style o patentach na prowadzenie domu.  Ale Rozenek-Majdan nie...

 • Małgorzata Rozenek znów w akcji

  Małgorzata Rozenek nie musiała długo czekać na nowe wyzwanie. Ledwo zakończyła pracę przy piątej i możliwe, że ostatniej edycji programu "Perfekcyjna pani domu", a już w planach ma kolejny show. Komu pomoże tym razem?

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już świadków!

  Oto kulisy ślubu Małgorzaty Rozenek (wiek rozrodczy) i Radosława Majdana (43 l.)!

 • Tomasz Sekielski nie ryzykuje bez potrzeby

  Tomasz Sekielski zdradza , co jest dla niego ważne i czym się kieruje, przygotowując kolejne odcinki programu "Po prostu". Opowiada również o rodzinie i o tym, jak spędzi Boże Narodzenie.

 • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starają się o dziecko?!

  ...jest też tajemnicą, że marzy o własnym potomku. Małgorzata Rozenek jest w szczytowym momencie kariery, wkrótce ma poprowadzić nowy program w TVN, a ciąża i opieka nad małym dzieckiem mogłyby ją(...). W jednym z ostatnich wywiadów celebrytka powiedziała: "Perfekcyjną mamą już jestem, a może... jeszcze będę". "Twoje Imperium" zwróciło się do Radosława Majdana z pytaniem, czy starają się o dziecko...

 • Oliver Stone demaskuje historię Stanów Zjednoczonych

  Premiera dokumentalnej serii "Historia Stanów Zjednoczonych według Olivera Stone'a" odbędzie się 15 stycznia na kanale Planete+. Reżyser, trzykrotny zdobywca Oscara, w dziesięciu odcinkach przedstawia nieznane aspekty historii swojego ojczystego kraju.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan jadą w świat!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (ur. w 1999 r.) i jej mąż Radosław Majdan (45 l.) są obecnie najbardziej rozchwytywaną parą. To na nich skupia się cała uwaga show-biznesu. Czy nowy program zakończy sielankę w ich małżeństwie?

 • Telewizyjna kariera Majdana

  Sportowa kariera Radosława Majdana dobiega końca, dlatego były mąż Dody próbuje znaleźć sobie zajęcie, które pozwoli mu błyszczeć na czerwonym dywanie i dobrze zarabiać.

Wideo na temat: nowy program majdana
 • Radek Majdan o nowym programie

  Małgorzata Rozenek i Radek Majdan poprowadzą wspólnie nowy program na antenie stacji TVN. Zdjęcia kręcone będą latem w kilku krajach europejskich. We wrześniu natomiast para zamierza hucznie uczcić pierwszą rocznicę ślubu.

 • Rozenek zapowiada swój nowy program! Nie ukrywa, że z Majdanem nieźle na tym zarobili!

  Małgorzata Rozenek (pełnoletnia) i Radek Majdan (45 l.) wrócili niedawno z kolejnej zagranicznej eskapady. Kręcili tam dla TVN swój nowy program, który ma być ponoć połączeniem "Azja Express" i "Piekielnego hotelu". Rozenek jest pewna, że show będzie hitem, choć producenci zabronili jej jeszcze zdradzać szczegóły. "Jest to program robiony z ogromny rozmachem, jest kosztowny i wiemy, że robimy coś

 • Małgorzata Rozenek tłumaczy się ze swojej wypowiedzi: Poniosło mnie

  Jesienią na antenie TVN będzie można zobaczyć nowy program „Azja Express”. Wśród uczestników znaleźli się między innymi Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Opowiedzieli w "Dzień Dobry Wakacje", czego dowiedzieli się o sobie podczas kręcenia programu. Czy były momenty, których woleliby nie zobaczyć na antenie? Prowadząca "Projekt Lady" zdradziła również, czy będzie druga edycja programu. (Dzień