• Informacje na temat:

  nowy program najsztuba

Artykuły na temat: nowy program najsztuba
 • Barbara Kurdej-Szatan ma receptę na kryzys w związku

  ..., wręcz planowali rozstanie. - Różne błahostki urastały do rangi ogromnych problemów. Stwierdziliśmy, że nie pasujemy do siebie i trzeba się rozstać- mówiła gwiazda w programie Piotra Najsztuba "Miło/ść(...) w reklamie jednego z operatorów komórkowych, stała się jednym z gorętszych nazwisk show-biznesu. Kariera aktorki rozwija się błyskawicznie. Gra w filmach, serialach, prowadzi popularne programy. Jej...

 • "Ugotowani" w gwiazdorskiej obsadzie

  Magda Steczkowska, Kazimiera Szczuka, Kuba Bartnik i Piotr Najsztub wcielą sie w kucharzy w najbliższych odcinkach "Ugotowanych".

 • Pakosińska wychodzi za mąż! "Mój Gruzin okazał się księciem"

  .... Nieraz zaszkliły mi się oczy. Dziesięć lat byłam sama. Myślałam, że jestem jakaś ułomna" – zwierzyła się Piotrowi Najsztubowi w programie „Miło/ść”. Na szczęście „bycie kobietą samotną” ma za sobą(...) się wyjść po raz drugi za mąż, należy założyć, że nowy partner ma poczucie humoru i na pewno jest smakoszem. I Gruzinem. Ojcem dwojga dzieci. Przyznaje, że bardzo przeżywała moment poznania.  Spędziła...

 • Anna Mucha wydała książkę: "Wstydu nie ma"

  Anna Mucha zdradziła, że przez 10 lat zastanawiała się, czy w ogóle napisać jej debiutancką książkę "Toskania, że mucha nie siada", która właśnie się ukazała. Nie chciała być postrzegana jako kolejna celebrytka pisząca książkę. Nie miała także zamiaru tytułować się pisarką, bo nią nie jest.

 • ...niejaki David, przewodnik wycieczek z Izraela. Wygląda to na coś naprawdę poważnego, bo chłopak niedawno wprowadził się do apartamentu Cieleckiej.  "Para jest nierozłączna. Nowy narzeczony przychodzi do(...). Dziewczyna wzięła udział w castingu na prowadzącą program w stacji muzycznej, w której Michał od pewnego czasu pracuje. Para postanowiła chyba nieco wykroczyć poza sprawy zawodowe. Czy uczucie Michała...

 • Na kozetce u Najsztuba

  Już 10 września w TVN Style rozpocznie się nowy program - "Najsztub słucha", w którym gośćmi znanego dziennikarza będą gwiazdy z pierwszych stron gazet, m.in. Anna Mucha, Doda, Marta Grycan, Tatiana Okupnik i Anna Grodzka.

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  Piotr Najsztub ma sprawdzony sposób na udaną rozmowę z kobietami. On po prostu słucha i czasem zadaje pytania. W nowym sezonie wśród jego gości pojawią się: Anna Czartoryska, Natalia Siwiec, Magda Mielcarz, Anna Wendzikowska i Maria Rotkiel.

 • Kazadi: Dobrze się czuję z dużą pupą

  - Pupa to największy atut ciemnoskórych kobiet - Patricia Kazadi mówiła, Piotr Najsztub słuchał.

 • Błękitny Najsztub: Biały go pogrubiał?

  Gościliśmy na planie nowego sezonu programu TVN Style "Najsztub słucha". Temperatura w studio niewiele różniła się od tej za oknem, jednak atmosfera na planie była ciepła i przyjazna.

 • Najsztub: Odważne pytania, szczere odpowiedzi

  Intymna atmosfera, odważne pytania i szczere odpowiedzi. Co sprawia, że znane kobiety tak otwierają się przed Piotrem Najsztubem?