• Informacje na temat:

  nowy program pascala

Artykuły na temat: nowy program pascala
 • Pascal Brodnicki wkurzył się w restauracji. Wstał od stołu i wyszedł!

  ...przyjemności, a nie od pracy? - Zdecydowanie od przyjemności. Budzę się z rodziną, jemy wspólne śniadanie, wiozę syna do szkoły. Wtedy jest idealnie. Kiedy natomiast nagrywam swój program za granicą(...) swoją zawodową energię poświęcam nowym projektom pod moim własnym nazwiskiem. Chcę być blisko zwykłych ludzi, żadnych celebryckich klimatów. Zamieniam się zatem w słuch. - Na razie nie za bardzo...

 • Gessler wygryzła Pascala

  W ramówce TVN zabrakło programu kulinarnego Pascala Brodnickiego. Znalazło się za to coś całkiem innego...

 • Anna Karczmarczyk: Kim jest jej ukochany?

  Dla 24-letniej aktorki zaczął się nowy etap w życiu. Anna Karczmarczyk do listy sukcesów może dopisać sobie zwycięstwo w 5. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Mimo że nie była(...) właśnie nabiera rozpędu. Ale także w jej życiu prywatnym nastąpiły miłe zmiany. Nazywa się Pascal Litwin (24). Aktorka nie ukrywa, że ta miłość ją zaskoczyła. Jeszcze przed zakończeniem programu...

 • Pascal Brodnicki: Ciągle głodny życia

  Polsko-francuski kucharz uwielbiany jest przez miliony Polaków. Jak nikt inny potrafi udowodnić, że gotowanie jest sztuką.

 • Wielkanoc to nie tylko gotowanie

  Pascal Brodnicki ma to szczęście, że łączy pasję z pracą. Jeździ po świecie w poszukiwaniu nowych smaków.

 • Nowa twarz w "Grze o tron"

  Pedro Pascal ("Żona idealna", "Graceland", "Szkarłatna wdowa") dołączył do obsady serialu "Gra o tron". W czwartym sezonie produkcji HBO chilijski aktor wystąpi jako książę Oberyn Martell.

 • Złota Patelnia dla Magdy Gessler

  Pierwszy polski MasterChef właśnie został wybrany. Kolejny program emitowany na antenie TVN pobił rekordy popularności. Gotowanie jest modne, a programy kulinarne można znaleźć w ramówkach wszystkich najpopularniejszych w Polsce stacji. Są nie tylko źródłem oryginalnych przepisów, ale i wiedzy o świecie. Na gruncie trwającej rewolucji kulinarnej wyrosły też nowe telewizyjne gwiazdy.

 • Ramówka TVN Style ze smakiem

  Wiosenna ramówka TVN Style obfituje w smakowite propozycje. Obok dobrze znanego i lubianego programu "Smakuj świat z Pascalem", na antenie stacji pojawią się również "Pyszna Wielkanoc" i "Szczypta smaku".

 • Może gotować wszędzie

  Po smakowaniu świata przyszedł czas na Polskę. Pascal Brodnicki lepi teraz i gotuje pierogi, bigos, żurek i inne tradycyjne potrawy. Przy okazji pokazuje też piękne zakątki naszego kraju.

 • Maja Sablewska gwiazdą TVN Style

  "Projekt Tyszka", "Sablewskiej sposób na modę", "Pascal po polsku" i "Życie bez wstydu" - to jesienne nowości stacji TVN Style. W najnowszej ramówce stacji nie zabraknie również szokujących dokumentów jak "Oblicza prostytucji" czy "Bad Girls. Cela 77".

Wideo na temat: nowy program pascala
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Heartbreaker. Licencja na uwodzenie

  Rozbrajająco uwodzi. Profesjonalnie łamie serca. Działa na zlecenie. Mistrzowskie poczucie humoru, błyskotliwy scenariusz i zniewalający uśmiech Romain Duris w najbardziej przewrotnej komedii sezonu "Heartbreaker. Licencja na uwodzenie". Ten zawodowiec doskonale wie jak... stracić chłopaka w 10 dni i nie zostać narzeczonym mimo woli. A wszystko w rytmach twoich ulubionych przebojów Georga Michaela, tańcząc słynną finałową sekwencję z "Dirty Dancing" oraz przy pomocy... polskiego hydraulika!...