• Informacje na temat:

  nowy program sablewskiej

Artykuły na temat: nowy program sablewskiej
 • Nowy wybranek Sablewskiej! Jak go poznała?

  ...z siebie bardzo zadowolona. Udało mi się pokochać siebie" - mówi szczęśliwa Sablewska. Sama wielokrotnie zaznaczała, że jako prowadząca programu, w którym osobiście uczy inne kobiety jak się ubierać, jak(...) dla nich, stała się interesującą osobą, dla pewnego mężczyzny. "Kiedy kochasz siebie to dopiero możesz obdarzyć prawdziwym uczuciem mężczyznę. Tak jestem w nowym związku. On doskonale mnie rozumie...

 • Maja Sablewska: Mój program się sprawdził

  Moda zmienia życie moich bohaterek - mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że "Sablewskiej sposób na modę" jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

 • Kasia Cichopek kolejną Sablewską! Też będzie ubierać Polki i zmieniać ich życie!

  ...pracownic, którą wszyscy dobrze znają. Chodzi oczywiście o Kasię Cichopek, która poprowadzi tam swój nowy program! "Cichopek poprowadzi program 'Nowa ja!' (w środy o 22) z gatunku makeover. Pokazane(...) Sablewskiej. Była niania dziecka Kukulskiej też wysłuchuje Polek z traumatycznymi przeżyciami, a potem odmienia ich życie za pomocą nowych ciuchów, fryzury i makijażu! Będziecie oglądać Kasię w nowym show?

 • Woda "przekąską" Sablewskiej

  Jednym ze sposobów Mai Sablewskiej na to, by być pełną energii, jest picie gorącej wody. "Ciepła woda jest jedną z moich 'przekąsek'" - przyznaje stylistka.

 • Maja Sablewska przeżywa teraz prawdziwy renesans swojej kariery w telewizji. Była menedżerka Dody i Edzi prowadzi bowiem aż dwa programy poświęcone modzie i zdrowemu odżywianiu. Jeden z nich emitowany jest nawet w głównym paśmie TVN-u, co oznacza, że Edward Miszczak dał Sablewskiej duży kredyt zaufania. W związku z tym celebrytka robi wszystko, aby jej nowy program nie skończył się tak szybko...

 • Maja Sablewska podkreśla, że czerpie z własnych doświadczeń, aby pomóc kobietom zaakceptować swój wygląd. Wszystko po to, by podobnie jak ona mogły przejść metamorfozę. Stylistka przekonuje, że program "Sablewskiej sposób na modę" ma na celu dowartościować kobiety i wydobyć z nich piękno.

 • Sablewska poroniła!

  Tej jesieni w TVN Style wreszcie ruszył nowy program Mai Sablewskiej (35 l.), w którym była menedżerka i niania dziecka Natalii Kukulskiej doradza kobietom, jak powinny się ubierać. Nowe ciuchy(...) uczestniczki. Wygląda na to, że los naprawdę nie oszczędzał Sablewskiej. W jednym z wywiadów Maja zdradziła, że w młodości miała poważne problemy z oczami i groziła jej nawet utrata wzroku. Teraz to...

 • Dziewczyny bronią Mai Sablewskiej

  - Wiemy, jakie są opinie na temat Majki, ale staramy się temu nie ulegać w żaden sposób - powiedziały nam Dziewczyny, które w niedzielę (22 maja) odpadły z "X Factor".

 • Sablewska jest spalona?

  .... Nowy etap Gdy współpraca z kolejną gwiazdą dobiegła końca, Majka może spokojnie zająć się pracą na swoje nazwisko. Nowe propozycje zajęć dla Mai już się sypią. Jak czytamy w magazynie, Sablewskiej(...)- Albo program albo ja - powiedziała podobno Mai Edyta Górniak. A gdy Sablewska przyjęła propozycję Edwarda Miszczaka, dyrektora programowego TVN-u i zgodziła się być jurorką w show "X Factor...

 • Maja Sablewska: Zamień białe na zielone

  "Śniadanie jem za dwoje, obiadem się dzielę, kolację oddaję" - to sposób Mai Sablewskiej na zachowanie zdrowia i szczupłej sylwetki. To tylko jedna z licznych rad, którymi dzieli się w swojej książce "Sposoby na zdrowy styl życia według Mai Sablewskiej".