• Informacje na temat:

  nowy program tvp2

Artykuły na temat: nowy program tvp2
 • Agata Młynarska poprowadzi nowy program. Co na to lekarze?

  Agata Młynarska (53 l.) jest niepokorną pacjentką, bo ciągle ma coś do zrobienia. Teraz nowy program. Lekarzom chyba niezbyt się to podoba…

 • Dyrektor TVP2: "Superstarcie" edukuje ludzi

  Nowy muzyczny show TVP2 okazał się porażką - widownia spadła już poniżej miliona, w dodatku "Superstarcie" zbiera kiepskie opinie.

 • "Doktor Foster": Nowy seral w TVP2. Kiedy premiera?

  ..."Doktor Foster" osiągnął szczytową widownię na poziomie 10,1 miliona widzów, plasując go na liście najlepiej oglądanych nowych serial dramatycznych w 2015 roku jak i w czołówce dziesięciu najpopularniejszych programów w Wielkiej Brytanii.  Obsada: Suranne Jones, Bertie Carvel, Robert Pugh, Jodie Comer, Thusitha Jayasundera, Victoria Hamilton, Adam James, Clare Hope Ashitey, Martha Howe-Douglas...

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • "Artyści" zastąpią program Tomasza Lisa!

  TVP 2 zdecydowała, że zamiast nowego programu publicystycznego, który miał zastąpić produkcję "Tomasz Lis na żywo", wyemituje serial "Artyści".

 • Telewizja Polska przygotowuje nowy program "Pies szuka domu". W show gwiazdy będą opiekować się psami zabranymi ze schroniska. "To misyjny format" - twierdzi osoba związana z projektem.

 • Nowy program Kammela

  Tomasz Kammel poprowadzi nowy program "Dzieciaki górą". Show odniósł już sukces w Anglii i w Emiratach Arabskich. Już niedługo także polscy widzowie będą mogli emocjonować się zmaganiami dzieci i dorosłych.

 • "Odchudzanie na śniadanie": Kampania społeczna TVP2

  14 stycznia w TVP2 ruszyła kampania społeczna "Odchudzanie na śniadanie". Akcja jest efektem współpracy eksperta do spraw żywienia i trenera Konrada Gacy oraz programu "Pytanie na śniadanie".

 • Marcelina Zawadzka już tego nie ukrywa! Nowy związek ją uszczęśliwia!

  Już na pierwszych zdjęciach, jakie im zrobiono, było widać, że między gwiazdą porannego programu Pytanie na śniadanie w TVP2 i brazylijskim modelem Leonardem Marquesem jest naprawdę gorąco.  Gdy już nie było najmniejszych wątpliwości, że są parą, Marcelina Zawadzka zaprosiła go na święta Bożego Narodzenia do rodzinnego domu w Malborku. Później było wiele znaczące wyznanie na Instagramie...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

Wideo na temat: nowy program tvp2
 • Dominika Gwit schudła 40 kg. Teraz zmieniła pracę!

  Dominika Gwit, znana z serialu "Przepis na życie", w ciągu sześciu miesięcy zrzuciła 40 kg. Teraz postanowiła spróbować swoich sił w public relations - od czerwca pracuje w agencji zajmującej się obsługą klientów korporacyjnych. Należy do nich m.in. stacja TVP2 i jej nowy program „SuperSTARcie”. Dominika Gwit mówi, że bardzo lubi pracę przy tym muzycznym show, bo może na żywo obserwować pracę