• Informacje na temat:

  nowy program tyszka

Artykuły na temat: nowy program tyszka
 • Tyszka wściekły: Nie jestem celebrytą

  Zniknąłeś ostatnio z salonów. Znudziła ci się rola celebryty? Marcin Tyszka: - Nie jestem celebrytą, lecz fotografem. Nie zabiegałem o to, by ludzie rozpoznawali mnie na ulicy. Tak wyszło(...) bolało cię, że widzowie TVN za żenujący uznali program "Woli i Tysio na pokładzie", który prowadziłeś z Dawidem Wolińskim? M.T.: - Obok negatywnych opinii, które mnie nie dziwią, bo zawsze...

 • Marcin Tyszka w "Project Runway"

  Przed nami druga edycja "Project Runway". Do jury talent show dla projektantów dołączył Marcin Tyszka, człowiek, który modę po prostu kocha.

 • Tyszka wylądował w szpitalu!

  Marcin Tyszka , jeden z jurorów programu "Top Model", był tak wycieńczony, że w końcu znalazł się w szpitalu!

 • Finał programu "Project Runway": Kto wygra?

  Kto okaże się zwycięzcą II edycji programu "Project Runway"? Trzy osoby walczą o miano najlepszego projektanta, 100 tysięcy złotych oraz sesję własnej kolekcji w magazynie "Elle". W środę, 27 maja, na antenie TVN jurorzy wraz z gościem specjalnym - światowej sławy topmodelką - Karoliną Kurkovą, ogłoszą werdykt.

 • Nowy reality show z Krupą i Korwin-Piotrowską

  ...gwiazdy projektant mody. Już od września na antenie TVN będzie można podziwiać zmagania 13 dziewczyn. W roli prowadzącej program widzowie będą mogli podziwiać piękną Joannę Krupę, modelkę, która na(...) zasiądą: najbardziej znany polski fotograf na świecie, mistrz w swoim fachu - Marcin Tyszka; projektant mody - Dawid Woliński oraz dziennikarka telewizyjna i radio wa Karolina Korwin Piotrowska. To...

 • Małgorzata Rozenek: Nietrafiony wybór?

  Małgorzata Rozenek była perfekcyjną panią domu, rozdawała mieszkania, a teraz sieje postrach wśród właścicieli hoteli. Wiele osób uważa jednak, że tym razem nie jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

 • Ula Chincz odwiedziła dom polskiej gwiazdy! Tego się nie spodziewała!

  Ula Chincz (40 l.) w programie "Gwiazdy prywatnie" odwiedza domy polskich celebrytów. W rozmowie z nami zdradziła, czyje lokum zrobiło na niej największe wrażenie...

 • "Project Runaway": Projektanci i modelki

  4 marca TVN wyemitował premierowy odcinek drugiego sezonu "Project Runaway". Show, w którym do walki o zwycięstwo przystąpiło 14 ambitnych projektantów z całej Polski, oglądać można w każdą środę o godz. 21.30.

 • Marcin Tyszka: "Tak się wku..., że wyszedłem ze studia"

  W studiu "Dzień Dobry TVN" jurorzy "Top Model" - Dawid Woliński i Marcin Tyszka opowiedzieli o czwartej edycji programu, w której po raz pierwszy udział biorą również mężczyźni.

 • Marcin Tyszka: Zakochałem się...

  Od kilkunastu dni trwają zdjęcia do nowej edycji show "Top Model. Zostań modelką". Ponownie zobaczymy w niej znanego fotografa Marcina Tyszkę. Juror opowiada o przygotowaniach do programu.